Goedkope zon- en strandvakanties
Op vakantie naar de mooiste zonbestemmingen en dat tegen de laagste prijzen. Lastminute Boeken beschikt over een aanbod van meer dan 20.000 zonvakanties en er zijn dagelijks nieuwe aanbiedingen. Onze aanbiedingen zijn samengesteld uit de aanbiedingen van een aantal bekende reisorganisaties die zijn aangesloten bij de ANVR en/of SGR.
Profiteer van de vroegboekacties voor en boek uw strandvakantie 2020 met extra hoge kortingen!
Uit ons aanbod
Kalidon Beach Hotel
Vakantie Griekenland met verblijf in een 3-sterren hotel o.b.v. logies en ontbijt
Dunas de Sal
Dit kleinschalige hotel kenmerkt zich door persoonlijke aandacht en een heerlijke ontspannen sfeer. Hier voel je je meteen thuis, zodra je de lobby binnenstapt. De inrichting is modern en de kamers comfortabel. Geniet van een goed boek op het zonneterras rondom het rustige zwembad in de tropische tuin. Het vriendelijke personeel doet er werkelijk alles aan om je verblijf onvergetelijk te maken. Een fijne wandeling van een paar minuten brengt je bij het mooie witte zandstrand en in gezellige centrum van Santa Maria.
Ushuaia Ibiza Beach & Tower
Deze accommodatie is uniek om zijn moderne, strakke en bijzondere inrichting. De architectuur is geraffineerd en hypermodern. Ushuaia Ibiza Beach & Tower is de beste optie voor wie op zoek is naar de beste feesten. Afhankelijk van de periodes zijn er dagelijks optredens van wereldberoemde dj's. Dit alles in een moderne design omgeving voorzien van alle gemakken en luxe. Dit hotel richt zich op de hippe en trendy vakantieganger. Ushuaïa is nu ook uitgebreid met de Ushuaïa Tower met naar keuze uitzicht over de onvergetelijke feesten!
13-daagse rondreis van Andalusië naar Marokko
Een indrukwekkende combinatiereis met de mooiste plaatsen en bezienswaardigheden van zuid Spanje en Marokko. Na het bewonderen van de prachtige steden met rijke geschiedenis van Andalusië, zoals Sevilla en Granada, steek je de Straat van Gibraltar over. Hier beland je in een totaal andere wereld. Je waant je in het sprookje van Duizend-en-één-nacht. Via de mooiste route langs al het indrukwekkende van Marokko eindig je in het prachtige Marrakech.
Hotel My Home Sky
Het hotel My Home Sky (Ex. Lioness Hotel) bevindt zich in Avsallar direct aan een privé zandstrand. Alanya ligt op ongeveer 20 km afstand. De afstand naar het vliegveld is ongeveer 68 km.
Hotel Hesperia Barri Gotic
Recentelijk gerenoveerd hotel in de gezellige Gotische wijk. Perfecte ligging ten opzichte van het strand en de populaire Ramblas.
Kastro Apartments
Vakantie Griekenland met verblijf in een 3-sterren appartementencomplex o.b.v. logies
Cruise Westelijke Middellandse zee met Italië en Spanje
Per Jewel of the Seas naar de Westelijke Middellandse zee. O.a. naar Cannes, Barcelona, Palma de Mallorca en Cagliari.
Cruise naar de Canarische Eilanden
Per Navigator of the Seas****+ naar de Canarische Eilanden. O.a. met Spanje, Portugal, Madeira, Frankrijk
Taurito Princess
Wat een uitzicht! Vanuit iedere kamer van hotel Taurito Princess kijk je uit op de zee en het strand. Met het gezin of samen? Het hotel is voor iedereen een goede keuze. Lekker luieren bij het zwembad met een fantastisch uitzicht. En wil je tijdens je vakantie toch een beetje in beweging blijven, dan kun je trainen in de fitnessruimte.
All inclusive Turkije - Tusan Beach Resort*****
Zonvakantie Kusadasi met verblijf in een 5-sterren hotel - groot complex, direct aan het lange zandstrand, op ca. 6 km van het centrum
Quinta do Mar da Luz Resort (ontbijt) - inclusief huurauto
Quinta do Mar da Luz Resort is een gemoedelijke en kleinschalig Secrets vakantieadresje in een schitterende omgeving. Kijk om je heen en dan zie je tientallen palmbomen en veel groen. Super mooi en zo anders dan thuis! Vlak bij ligt het centrum van Montinhoz da Luz en ook het fijne zandstrand is maar een klein stukje lopen. Deze omgeving is echt een oase van rust en daarom de ideale plek om uitgebreid te relaxen. En dit is tenslotte waar de vakantie om draait, nietwaar? De tuin van Quinta do Mar da Luz Resort is een plaatje om te zien. Het is omzoomd door wuivende palmen fel paarse bougainville en er zijn genoeg fijne plekjes om met een goed boek neer te strijken in de zon. Bovendien zijn er 3 zwembaden, zodat je iedere keer weer een ander kunt uitproberen. De rustieke kamers zijn smaakvol ingericht en hebben veel oude details. Denk: houtenbalkenplafonds, en houtenmeubels en je bent al een heel eind. Een bezoek aan Quinta do Mar da Luz Resort staat in het teken van lekker lui zijn en je batterijtje weer opladen. Je kunt hier hele dagen vullen met niets doen en een beetje tennissen of basketballen. Maar met een huurauto voor de deur, is het toch ook wel erg leuk om tussendoor wat leuke tochtjes te maken. Naar de prachtige en goudgele zandstranden, de beroemde kliffen en de talloze, schilderachtige dorpjes die de Algarve rijk is. Je zal aangenaam verrast worden.








