Goedkope zon- en strandvakanties
Op vakantie naar de mooiste zonbestemmingen en dat tegen de laagste prijzen. Lastminute Boeken beschikt over een aanbod van meer dan 20.000 zonvakanties en er zijn dagelijks nieuwe aanbiedingen. Onze aanbiedingen zijn samengesteld uit de aanbiedingen van een aantal bekende reisorganisaties die zijn aangesloten bij de ANVR en/of SGR.
Profiteer van de vroegboekacties voor en boek uw strandvakantie 2020 met extra hoge kortingen!
Uit ons aanbod
Highlights of Sri Lanka Individueel + Citrus Hotel
Vlieg-/rondreis Sri Lanka per auto met privé chauffeur inclusief ontbijt en diner met o.a. Anuradhapura, Tricomalee, Polonnaruwa en Nuwara Eliya
Hotel Best Los Angeles
Recentelijk gerenoveerd 4-sterrenhotel midden in het nieuwe centrum van Salou.
Zonvakantie Sint Maarten - Sonesta Maho Beach****
Vakantie naar Maho Beach met verblijf in een 4-sterren o.b.v. All Inclusive
Aruba Tropic Apartments
Vakantie in Aruba Noord met verblijf in 3-sterren appartementen o.b.v. logies. Vliegreis met TUIfly.
THB Ocean Beach
Door de ideale ligging aan het strand en verbijsterende uitzichten over de baai van San Antonio is dit Adults-Only hotel een absolute aanrader op Ibiza. THB Ocean Beach is één van de modernste hotels op Ibiza. De kamers zijn ruim en trendy ingericht. Direct naast het hotel ligt de Ocean Beach Club, een van de hipste locaties van San Antonio. Na een goed ontbijt lekker relaxen bij het zwembad. En aan het eind van de dag op naar een van de feestjes in de Beach Club!
Camping Le Trivoly
Camping Le Trivoly is een grandioze familiecamping in het zonnige Zuid-Frankijk. Om precies te zijn aan de rand van de charmante badplaats Torreiles plage in Languedoc Roussillion. De verzorgde camping wordt omgeven door groen en barst van de leuke activiteiten. Zo kun je er tennissen, gamen en volleyballen. En bovendien is er een klein zwemparadijs met waterspellen en toffe waterglijbanen. Ook buiten de camping is er van alles te doen: van watersporten en winkelen tot cultuur snuiven. Er is voor ieder wat wils. Ook zit je niet ver van de beroemde Catalaanse stad Barcelona; een echte must-see!
Hotel Castello Boutique Resort & Spa
Op ongeveer 300 meter van Hotel Castillo Boutique Resort & Spa is de kristalheldere zee te vinden. Vanaf deze ideale locatie kun je binnen een paar minuten tussen de charmante winkeltjes en restsaurantjes in Sissi staan. De nette kamers zijn modern ingericht. Vanwege de vele faciliteiten, zoals gratis wi-fi, een fitnesscentrum en het wellnesscenter zul je hier een heerlijke vakantie tegemoet gaan.
Hotel Kleopatra Ramira
Het moderne Hotel Kleopatra Ramira is vernoemd naar het beroemde Kleopatra strand, dat op zo'n 800 meter afstand ligt en waar een gratis shuttlebusje naartoe rijdt. In de omgeving van het hotel zijn al verschillende winkeltjes en restaurantjes te vinden, maar het echte centrum met de kleurrijke bazaar ligt op een kilometer afstand en is snel te bereiken met de dolmus (een kleine bus). De strak ingerichte kamers liggen verspreid over meerdere gebouwen van vijf verdiepingen hoog. Tussen de gebouwen in liggen twee zwembaden, waarvan één met een glijbaan. Leuk voor volwassenen, maar natuurlijk ook vooral voor kinderen. Voor hen is er ook een speeltuin en miniclub. Om te ontspannen is er een hamam aanwezig in het hotel, waar je je ook in de watten kunt laten leggen tijdens een weldadige massage.
Tourist Hotel
Zonvakantie Macedonië - Tourist Hotel *** Tegen scherpe prijzen selecteerden wij voor u het 3-sterren Tourist Hotel, gelegen in een groene omgeving en direct aan het prachtige meer van Ohrid. Dit hotel vormt een prima uitvalsbasis voor uw kennismaking met Macedonië. Het relatief onbekende vakantieland ligt in het hart van Zuid-Europa en herbergt schitterende meren, bossen en gebergten. U kunt hier naar hartenlust wandelen, fietsen en cultuur snuiven! Het Tourist Hotel is een van de 3 hotels die onderdeel uitmaken van het Metropol Lake Resort. Gedurende uw verblijf kunt u gebruik maken van de faciliteiten van beide hotels. Ontspan bijvoorbeeld aan het zwembad, drink een drankje bij de bar en maak gebruik van de vele sportmogelijkheden, waaronder tennisbanen, volleybalvelden en diverse watersporten. Ook op het strand aan het meer van Ohrid staan de ligbedden en parasols voor u klaar en kunt u heerlijk tot rust komen. Op ca. 7 km afstand van het hotel treft u het gezellige centrum van Ohrid, dat ook wel de parel van Europa genoemd. Naast sfeervolle restaurants, cafés en winkels treft u hier vele culturele bezienswaardigheden. Ohrid behoort namelijk tot één van de oudste Europese nederzettingen en staat sinds 1979 genoteerd op de Werelderfgoedlijst van UNESCO.
Lido del Sole
Een Italiaanse strandvakantie met een Nederlands tintje. Keurige, schone appartementen, van alle basis faciliteiten voorzien en ruim opgezet. Bij het naastgelegen sportingclub Arena is de miniclub. Het zwembad gaat naar goed Italiaans gebruik tussen circa 13 en 15 uur dicht voor de middagrust. Heb jij de tijd om in alle rust wat te eten in het appartement of aan het strand. Nu je er toch bent, kun je de rest van de middag ook wel op het strand blijven. Huur een ligbedje als een Italiaan of spreid als goede Nederlanders je handdoekje uit op een vrij gedeelte. Sluit je dag af met een aperitivo - zowel bij Italianen als Nederlanders geliefd.
Arabella Azur Resort
Zonvakantie naar Hurghada met verblijf in een 4-sterren resort o.b.v. All Inclusive
Hotel Orange County
Het hotel Orange County Kemer Resort Hotel bevindt zich in Kemer direct aan een privé kiezel-/steenstrand. Antalya ligt op ongeveer 45 km afstand. De dichtstbijzijnde taxistandplaats ligt ongeveer...










