Goedkope zon- en strandvakanties
Op vakantie naar de mooiste zonbestemmingen en dat tegen de laagste prijzen. Lastminute Boeken beschikt over een aanbod van meer dan 20.000 zonvakanties en er zijn dagelijks nieuwe aanbiedingen. Onze aanbiedingen zijn samengesteld uit de aanbiedingen van een aantal bekende reisorganisaties die zijn aangesloten bij de ANVR en/of SGR.
Profiteer van de vroegboekacties voor en boek uw strandvakantie 2020 met extra hoge kortingen!
Uit ons aanbod
Hotel Via Augusta
Rustig gelegen hotel, met Nederlandse receptioniste. Op ca. 5 minuten loopafstand van de populaire wijk Gràcia waar u tal van originele restaurantjes kunt vinden!
Hotel Latanya Beach
Direct aan het zand/kiezel strand van Bodrum-Yaliciftlik. Naar het centrum van Bodrum met winkels en uitgaansmogelijkheden is het ca. 14 km (minibusverbindingen).
Podere Mezzastrada
De appartementen van Podere Mezzastrada liggen in een groene omgeving, op 2 kilometer van het centrum van Marcialla. Hier breng je je vakantie door ondergedompeld in de kunst, natuur en geschiedenis. Het is ook een uitstekende bestemming om te rusten en ontspannen. Deze accommodatie kun je nu ook boeken in een pakket inclusief vlucht en autohuur.
16-daagse privé rondreis - met chauffeur en gids Klassiek Thailand - 17 dagen
Deze klassieker is een ware topper, waarbij u alle hoogtepunten aandoet, zoals Bangkok, Ayutthaya, Sukhothai, Chiang Mai, de Gouden Driehoek en nog heel veel meer!
Hotel Vila Galé Estoril
Ruim opgezet hotel in het centrum. Vanaf het hotel heeft u een prachtig uitzicht over de baai en tuinen van Estoril.
Hotel Travelodge Poblenou
Comfortabel maar basic hotel in de opkomende wijk 22@. Per metro bereikt u gemakkelijk het hart van de stad!
8-daagse Middellandse Zee cruise vanaf Barcelona
Het entertainment op de Norwegian Epic is revolutionair. Van spectaculaire circus-dinervoorstellingen tot acts à la Crazy Pianos. De dinermogelijkheden zijn ongekend met maar liefst 23 verschillende opties. En na een avondje bowlen of dansen in de openlucht disco, haal je gewoon nog een lekkere hamburger bij de grill. Een ideale combinatie tussen interessante bestemmingen en een schip met grenzeloze mogelijkheden.
Baan Laksasubha Resort Hua Hin
Het sfeervolle en mooie Baan Laksasubha in Hua Hin (bestaande uit 16 villa's met in totaal 52 kamers) biedt u de kans om op het privé strand te genieten van prachtige zonsondergangen.
Cruise naar de Canarische Eilanden
Per Navigator of the Seas****+ naar de Canarische Eilanden. O.a. met Spanje, Portugal, Madeira, Frankrijk
Parijs - Hotel Victoires Opéra
Stedentrip Parijs met verblijf in een 4-sterrenhotel inclusief treinretour en ontbijt
Bellevue
Camping Bellevue ligt aan de baai van Erquy, op slechts 3 km van mooie, ruime zandstranden. Zoals de naam van de camping al aangeeft, biedt de Bretonse kust hier fantastische panorama's. Bijna alle plaatsen op camping Bellevue zijn mooi door hagen en struiken omgeven en bieden dan ook veel privacy. De camping beschikt over een zwembad met kinderbad dat al naar gelang de weersomstandigheden overkapt kan worden of juist niet. Daarnaast vermaken de kids zich prima in de speeltuin of bij de minigolf. En ben je er een dagje op uit getrokken, stop dan bij de ingang van de camping bij de crêperie want die overheerlijke Bretonse pannenkoeken die ze hier maken mag je niet missen!
Hotel Mitsis Ramira Beach
Het luxe Hotel Mitsis Ramira Beach is onderdeel van de Mitsis keten. Het is een fijn familiehotel, een echt vakantieparadijs voor het hele gezin. Het hotel wordt slechts door een weg gescheiden van een (kiezel/rots)strand, maar met twee grote zwembaden biedt het hotel zelf ook genoeg mogelijkheden om van de Griekse zon te genieten. De comfortabele kamers van Hotel Mitsis Ramira Beach zijn gezellig ingericht. Er is onder andere veel hout gebruikt, waardoor de uitstraling warm en knus is. Lekker lang in die fijne kamer blijven kan hier gewoon, want het uitgebreide all inclusive programma heeft ook een uitslapersontbijt. Culinair genieten is sowieso belangrijk in dit hotel; je hebt er de keuze uit een internationaal, Italiaans en Chinees restaurant. Voor een flinke dosis ontspanning of vermaak heeft Hotel Mitsis Ramira Beach veel faciliteiten. Zo is er bijvoorbeeld een gamesroom, maar kun je ook actief zijn op de tennisbaan of kiezen voor een potje paintballen. Kinderen komen hier ogen tekort! En terwijl zij zich vermaken in de (kinder)disco, heb je zelf alle tijd om te proosten op het terras van de sfeervolle Sunset Lounge Bar.
Hotel Ömer Holiday Resort
Het schitterende Hotel Ömer Holiday Resort ligt verscholen tussen de groene pijn- en palmbomen, die tot aan het smalle zandstrand reiken. De dolmus (een kleine bus) die voor het Selections hotel stopt is een ideale en voordelige manier om het bruisende Kusadasi te bezoeken, dat op zo'n twee kilometer afstand ligt. De kamers liggen verspreid over verschillende delen in dit ruim opgezette resort. Overal bevind je je midden in de natuur en zijn er diverse schaduwrijke plekken te vinden. Zo kun je bijvoorbeeld bij de poolbar onder een boom van een drankje genieten, al is de meest ultieme manier van verkoeling een duik in het helderblauwe water van het zwembad of de zee te nemen! Lekker actief bezig zijn kan erg goed hier: basketballen of fitnessen bijvoorbeeld. Ook het anitmatieteam organiseert leuke spellen en sportieve activiteiten. Voor kinderen is er een gezellige mini club. Vind je het na al die activiteiten tijd om te ontspannen? Dan biedt het rustgevende wellness center uitkomst. Hoewel er iedere dag een heerlijk buffet klaarstaat met zowel nationale als internationale gerechten in het Marine restaurant, kun je ook één keer per week reserveren in à-la-carte restaurant Yelken. Hier kun je van de Mexicaanse en Italiaanse keuken proeven of een lekker vers visje bestellen. In het Ottoman Café kun je in oosterse sferen van een lekker kopje thee of Turkse koffie genieten.
Konaki
Dit comfortabele hotel is volledig omringd door een bloemrijke tuin. Aan het ruime zwembad van Konaki lig je in de schaduw van de sinaasappelbomen helemaal tot rust te komen. Rond lunchtijd verhuis je naar het terras voor een heerlijke snack en een verse jus d'orange. Na een kleine siesta en een korte wandeling wacht een smakelijk Grieks diner. Bij terugkomst nog 1 afzakkertje aan de bar en de barman bedanken voor de uitstekende restaurant tip! Bij Hotel Konaki is het echt onthaasten.








