Goedkope zon- en strandvakanties

Op vakantie naar de mooiste zonbestemmingen en dat tegen de laagste prijzen. Lastminute Boeken beschikt over een aanbod van meer dan 20.000 zonvakanties en er zijn dagelijks nieuwe aanbiedingen. Onze aanbiedingen zijn samengesteld uit de aanbiedingen van een aantal bekende reisorganisaties die zijn aangesloten bij de ANVR en/of SGR.
Profiteer van de vroegboekacties voor en boek uw strandvakantie 2020 met extra hoge kortingen!

 
 

Uit ons aanbod

San Benedetto

San Benedetto
TUI.nl

Bij Camping San Benedetto gaan ze net dat stapje verder. Dat begint al bij aankomst als je in je stacaravan een gevulde koelkast aantreft. En de volgende ochtend mag je gratis aanschuiven bij het ontbijt. Heerlijk op zo'n eerste dag. Vanaf nu is de vakantie echt begonnen! Spelen, zwemmen, sporten, relaxen, kies maar. De kinderen hebben de tijd van hun leven in de miniclub en een dagje naar Gardaland is helemaal dolle pret. Pasta, pizza of verse sardines: restaurant Vecchio Mulino kan er wat van. Kijk maar in de Michelingids. Vanaf de camping loop je langs het Gardameer zo naar het centrum van Peschiera del Garda, een van de leukste stadjes aan het meer.

Vanaf € 173,00
Info Boek reis

Gran Melia Don Pepe

Gran Melia Don Pepe
TUI.nl

Met Gran Melia Don Pepe kies je voor luxe en comfort. Het hotel is gelegen in het mondaine Marbella, aan de voet van de Sierra Blanca en direct aan het strand. Het ligt in het centrum van de Spaanse Costa del Sol, slechts 40 minuten van het vliegveld van Malaga. 's Morgens wakker worden aan de Middellandse Zee, Gran Meliá Don Pepe is een paradijs voor de zintuigen. De prachtige inrichting, topkwaliteit eten en service zullen je verblijf tot een onvergetelijke maken.

Vanaf € 1.204,00
Info Boek reis

Sabbiadoro

Sabbiadoro
TUI.nl

Camping Sabbiadoro is een bosrijke camping op slechts 250 meter van het brede strand. De stacaravans zijn nét even anders dan je gewend bent: caravans met een voortent. Het echte kampeergevoel dus, maar met het comfort van een stacaravan. Populaire camping voor Nederlanders, onder andere door het ruime zwembad, de ligging aan zee en de vele schaduwrijke plekken op de camping. Watersporters zitten de hele dag op het strand en je kunt hier ook mooi een keer een boottocht maken. Voor een dagtrip moet je zeker denken aan Venetië.

Vanaf € 134,00
Info Boek reis

Appartementen Lotus

Appartementen Lotus
DeJongIntra.nl

Eenvoudige appartementen, centraal gelegen t.o.v. strand en uitgaansgelegenheden.

Vanaf € 54,00
Info Boek reis

Hacienda Paradise (hotel)

Hacienda Paradise (hotel)
Kras.nl

Vakantie naar Playa del Carmen verblijf in een 4-sterren hotel

Vanaf € 699,00
Info Boek reis

Le Ty Nadan

Le Ty Nadan
TUI.nl

Camping Le Ty Nadan in Locunolé ligt centraal in het Zuid-Bretonse heuvellandschap. Je kunt er lekker zwemmen in de verwarmde zwembaden met waterglijbanen en het overdekte zwemparadijs. Het strand ligt zo'n twee en een halve kilometer verderop, maar geen nood, de camping heeft een strandbusje dat brengt je er zo naar toe. Langs de camping stroomt een rivier en dat biedt ook een heleboel mogelijkheden. Wat dacht je van een tochtje met een kano? Maar ook om "gewoon" te gaan fietsen of wandelen zit je hier op een prima plek. En heb je je hengel meegenomen? Mooi, want zelf de forellen en de zalm wachten hier op je. En dan nog iets leuks: je vindt hier de langste kabelbaan van Bretagne. Leuk voor de kids, toch? Die kunnen zich trouwens ook helemaal uitleven met de elektrische quads terwijl de wat oudere kids - en natuurlijk ook de ouders - zich super kunnen vermaken bij een outdoortocht met een Segway. Je begrijpt het al: genoeg te doen hier. Vlakbij camping Le Ty Nadan ligt het authentieke plaatsje Quimperlé. Hier moet je echt even door de middeleeuwse steegjes slenteren en een bezoekje brengen aan de eeuwenoude kerk. Hier krijg je echt een "terug in de tijd" gevoel. Datzelfde gevoel krijg je ook wel een beetje in de stad Quimper. Zet die dus ook op de to do lijst.

Vanaf € 88,00
Info Boek reis

Cruise Oostelijke Middellandse zee

Cruise Oostelijke Middellandse zee
Kras.nl

Per Jewel of the Seas naar de Oostelijke Middellandse zee. O.a. naar Messina, Mykonos, Kusadasi en Capri.

Vanaf € 1.127,00
Info Boek reis

Overwinteren Appartementen Calema

Overwinteren Appartementen Calema
Kras.nl

Overwinteren Algarve naar Monte Gordo met verblijf in een appartement o.b.v. logies

Vanaf € 584,00
Info Boek reis

Ushuaia Ibiza Beach & Tower

Ushuaia Ibiza Beach & Tower
TUI.nl

Deze accommodatie is uniek om zijn moderne, strakke en bijzondere inrichting. De architectuur is geraffineerd en hypermodern. Ushuaia Ibiza Beach & Tower is de beste optie voor wie op zoek is naar de beste feesten. Afhankelijk van de periodes zijn er dagelijks optredens van wereldberoemde dj's. Dit alles in een moderne design omgeving voorzien van alle gemakken en luxe. Dit hotel richt zich op de hippe en trendy vakantieganger. Ushuaïa is nu ook uitgebreid met de Ushuaïa Tower met naar keuze uitzicht over de onvergetelijke feesten!

Vanaf € 767,00
Info Boek reis

Cruise naar de Westelijke Middellandse Zee

Cruise naar de Westelijke Middellandse Zee
Kras.nl

Per Navigator of the Seas***+ naar de Westelijke Middellandse Zee, o.a. naar Gibraltar, Barcelona, Valencia, Malaga, Lissabon

Vanaf € 1.555,00
Info Boek reis

Theofilos Classic (hotel)

Theofilos Classic (hotel)
Kras.nl

Vakantie Griekenland met verblijf in een 3-sterren hotel o.b.v. logies en ontbijt

Vanaf € 247,00
Info Boek reis

Hotel California Garden

Hotel California Garden
DeJongIntra.nl

Gezellig, centraal gelegen hotel met bijbehorende appartementen.

Vanaf € 178,00
Info Boek reis

Hotel Xaine Park

Hotel Xaine Park
DeJongIntra.nl

Prima hotel midden in het centrum aan de levendige uitgaansstraat van Lloret!

Vanaf € 93,00
Info Boek reis

Hotel Savoy Calheta Beach

Hotel Savoy Calheta Beach
Kras.nl

All Inclusive vakantie Portugal naar Calheta met verblijf in 4-sterren hotel

Vanaf € 414,00
Info Boek reis
Pagina´s: eerste paginavorige pagina298 299 300 301 302 303 304 305 306 307volgende paginalaatste pagina