Goedkope zon- en strandvakanties
Op vakantie naar de mooiste zonbestemmingen en dat tegen de laagste prijzen. Lastminute Boeken beschikt over een aanbod van meer dan 20.000 zonvakanties en er zijn dagelijks nieuwe aanbiedingen. Onze aanbiedingen zijn samengesteld uit de aanbiedingen van een aantal bekende reisorganisaties die zijn aangesloten bij de ANVR en/of SGR.
Profiteer van de vroegboekacties voor en boek uw strandvakantie 2020 met extra hoge kortingen!
Uit ons aanbod
Hotel Occidental Lanzarote
In het gezellige, toeristische gedeelte van Lanzarote, genaamd Costa Teguise, ligt het fijne, selections Hotel Occidental Lanzarote Mar. Het staat bekend om de uitstekende faciliteiten voor jong en oud, waarbij iedereen van 's morgens tot 's avonds in de watten wordt gelegd. Daarnaast is er volop animatie en zijn er activiteiten voor iedereen. De rustige ligging zorgt tevens voor een heerlijke ontspannen vakantie. Wil je naar het strand? Dan gaat er een keer per uur een gratis shuttlebusje op en neer naar het Las Cucharas strand. Wat een gemak! Kinderen kunnen zich helemaal uitleven: een groot zwembad en een kinderzwembad met glijbanen, een indoor- en outdoorspeeltuin, een spelletjesruimte, minigolf en klimmen en klauteren zorgen voor veel pret. En omdat hier één van de beste mini- en kidsclubs (voor kinderen tussen de 3 en 15 jaar) te vinden is, kun je zelf ook nog volop genieten van alle fijne faciliteiten. Relaxen kan je op een eigen ligbedje in de tropische tuin. Een andere optie is om het wellnesscenter op te zoeken. Sportieve activiteiten zijn er eveneens in overvloed: tennis, volleybal, boogschieten of aquafitness zijn slechts enkele voorbeelden. Het professionele Max Hurzeler fietscentrum is dé uitkomst voor wielrenners, waar in de wintermaanden ook regelmatig off-road fietsactiviteiten worden georganiseerd. De all inclusive formule is hier lekker uitgebreid. Er is een prima keuken met onder andere regionale specialiteiten en een à-la-carterestaurant waar heerlijke verse pasta en andere mediterrane gerechten klaar staan. Als klap op de vuurpijl zorgt een fantastisch entertainmentprogramma met professionele shows en livemuziek ervoor dat je een fantastische vakantie zult beleven in dit hotel.
Zonvakantie Macedonië - Hotel Oaza Inn***
Vakantie aan het Meer van Ohrid met verblijf in een 3-sterren hotel inclusief ontbijt
Stedentrip Parijs - Hotel Catalogne Montparnasse
Autovakantie Frankrijk naar Parijs met verblijf in een 4-sterren hotel inclusief ontbijtbuffet
Aparthotel Tahiti Playa Suites
De voormalige appartementen Thalassa zijn in de winter van 2016/2017 volledig gerenoveerd en gaan verder onder de naam Tahiti Playa Suites.
App. Mar da Luz - inclusief huurauto
Mar da Luz wordt omgeven door een mediterrane tuin. Het is geen straf om hier doorheen te moeten lopen! Deze tuin bevat handgemaakte keien en de grasvelden liggen er mooi bij. De gezellige lichtjes zorgen ervoor dat je hier zowel overdag als in de nacht doorheen kunt wandelen; super romantisch. Op 6 kilometer afstand van Mar da Luz ligt Lagos, de belangrijkste stad van de Algarve. Deze aantrekkelijke stad is in de 8e eeuw veroverd door de Moren. Het centrum van Lagos bestaat uit prachtige gebouwen uit de 18e en 19e eeuw. De schattige straatjes en de betoverende pleinen creëren een sfeer vol met charme, cultuur en geschiedenis. Deze stad brengt twee uiterste bij elkaar: van totale rust en vrede tot verschillende sport- en winkelfaciliteiten.
Ocean Gardens Hotel
Vakantie Portugal naar Funchal met verblijf in een 4-sterren hotel inclusief ontbijt
Aparthotel Casa Gracia
Sfeervol aparthotel (hostel) met kamers tot 6 personen en ruime appartmenten voor maximaal 4 personen. Geniet van de gezelligheid in één van de diverse zithoekjes of op het terras. Ontmoet nieuwe mensen!
Sun Beach Resort
Spelen in de golven, roetsjen van de glijbaan of een bommetje in het grote zwembad. Naar de kinderen heb je geen omkijken in Sun Beach Resort. Niet alleen aan de kleinste gasten wordt gedacht. Zelf neem je een kijkje in de fitness of sla je een bal op de tennisbaan. Terwijl de kids slapen proosten jullie met een wijntje op het balkon. Yamas! Op nog zo'n fijne vakantiedag.
Villa Birlis
Villa Birlis wordt omgeven door een groot zwembad met uitzicht over het groene landschap van Liapades. Wat een heerlijke secret plek om echt tot rust te komen! De studio's zijn van alle gemakken voorzien, fijn! Bij de bar en het zwembad ben je de aankomende dag vast wel vaker te zien. En wat een geweldig uitzicht. Vanuit het zwembad kijk je zo over de beboste bergen? Villa Birlis is ideaal gelegen. Rustig, maar dicht bij het strand en het centrum. Een tip is zeker ook een bezoek aan Angelokastro. Dit is een burcht in Paleokastritsa, gelegen op een berg. Het is even een klim om er te komen maar dan heb je wel een prachtig uitzicht en kun je de burcht bezichtigen. Na het bezoek aan Angelokastro is het leuk om op de terugweg naar Liapades te eten bij Michalis Taverna voor typisch Griekse gerechten, lekker! De dag afsluiten kan met een wandeling over het strand. En morgen? Misschien de bossen en bergen rondom Birlis verkennen, heel sportief op de mountainbike?
Résidence L'Ile d'Or
Alles voor een relaxte vakantie lijkt bij L'Ile D'or aanwezig te zijn. Eerst de ligging al: zo dicht bij de zee is natuurlijk heerlijk! Als je zin hebt in een duik in zoet water is dat ook geen probleem: het zwembad is lekker groot. La route de Brégançon is het startpunt voor veel mooie wandelingen door de prachtige natuur. Dit is echt een absolute aanrader! Daarnaast kun je uitstapjes maken naar St. Tropez (ca. 40 km) en Marseille (ca. 90 km). Wereldsteden en natuur, allebei om de hoek.
Rondreis Highlights of Egypt
Egypte roept beelden op van machtige piramides en de slingerende levensader van het land, de rivier de Nijl. Tijdens deze combinatie tussen een fascinerende Nijlcruise en een bezoek aan Cairo nemen we u mee naar de lang vervlogen tijden van farao's, tempels en een enorm ontwikkelde beschaving. We zien hoe de trotse sfinx nog altijd de piramides van Gizeh bewaakt, bewonderen Toetanchamon's schatten en gaan heerlijk dwalen door de smalle steegjes en soeks van wereldstad Cairo!
Anita Aparthotel (appartement)
Vakantie Griekenland met verblijf in een 3-sterren accommodatie o.b.v. logies