Goedkope zon- en strandvakanties
Op vakantie naar de mooiste zonbestemmingen en dat tegen de laagste prijzen. Lastminute Boeken beschikt over een aanbod van meer dan 20.000 zonvakanties en er zijn dagelijks nieuwe aanbiedingen. Onze aanbiedingen zijn samengesteld uit de aanbiedingen van een aantal bekende reisorganisaties die zijn aangesloten bij de ANVR en/of SGR.
Profiteer van de vroegboekacties voor en boek uw strandvakantie 2020 met extra hoge kortingen!
Uit ons aanbod
Hotel Kymata
Het sfeervolle Aparthotel Kymata ligt dicht bij het gezellige centrum van Kamari. Het kiezelstrandje met kristalheldere zee ligt nog dichterbij, na een paar stappen kun je al languit van de zon genieten. In het authentieke Kymata proef je echt de sfeer van het schitterende eiland Santorini. Het witte gebouw met blauwe luiken gaat moeiteloos op in deze pittoreske omgeving. Ook de kamers stralen deze Grieke sfeer uit, met dezelfde kleur lichtblauwe meubels. Voor het hotel is er een heerlijk zwembad te vinden, zodat je ook bij het hotel zelf een verfrissende duik kunt nemen.
Camping Village Le Rosnual
Vlak bij het charmante centrum van Carnac en op ongeveer 4 km. afstand van het goudgele zandstrand ligt de gezellige familiecamping Le Rosnual. Het wordt omgeven door veel groene bomen en planten die zorgen voor schaduwrijke plekken op de camping. Zowel buiten als op de camping is er van alles te doen. Zo kun je op de camping met het gezin een gezellig potje minigolfen of een dagje naar het zwemparadijs met spectaculaire waterglijbanen. Ook kun je een balletje slaan op de tennisbaan en daarna je stijve spieren rust geven in de sauna. Buiten de camping kun je een lokaal marktje bezoeken in een van de schilderachtige dorpjes of lekker een dagje naar het strand. Je kunt hier met eigen auto naartoe of met de shuttle van de camping.
Hotel Mitsis Norida Beach
Hotel Mitsis Norida Beach is een uitstekend ultra all inclusive hotel op het zonnige eiland Kos en maakt deel uit van de prijswinnende Mitsis keten. Alle ingrediënten voor een perfecte vakantie zijn hier aanwezig. Onlangs is het hotel nog geheel gerenoveerd, waardoor er aan al je moderne wensen wordt voldaan. Daarnaast is dit populaire familiehotel een groot en uitgestrekt complex met alle bijbehorende faciliteiten voor jong en oud. Wandelend door de groene tuin en net voor het zwembad liggen de meeste comfortabele kamers van Hotel Mitsis Norida Beach. Dat is nog eens lekker, want vanuit je kamer zit je dus zo aan de rand van het zwembad. Of op je ligbedje, als je zin hebt om aan een zomers kleurtje te werken. Er is ook een zwembad met leuke glijbanen, waar de kinderen zich de gehele dag kunnen vermaken. Als je een klein stukje door loopt sta je bijna onopgemerkt met je voeten in het zand. Fijn, het strand zo direct voor de deur! Het fijne van de Mitsis hotels is dat er zoveel is te doen, dat je hier nergens aan hoeft te denken. Zo is het ultra all inclusive programma hier een goed voorbeeld van, waarbij je de keuze hebt uit meerdere restaurants. En een drankje bestellen kan hier ook aan een bar naar keuze. Zoek je eigen favoriete plekje uit als er een leuke animatieshow wordt gegeven: ze maken er gegarandeerd (weer) een mooie avond van!
Butterfly
Camping Butterfly is een kleine, gezellige familiecamping, op nog geen kilometer van het gezellige stadje Peschiera del Garda. De rustige ligging maakt Butterfly vooral geschikt voor families met kinderen tot een jaar of 12. Die zijn dan vervolgens niet weg te slaan uit de speeltuin en bij het zwembad. Voor de allerkleinsten is er natuurlijk een speciaal peuterbad. Op ongeveer een half uur rijden ligt de historische stad Verona en ook een andere beroemde plaats die begint met de letter V is van hieruit goed haalbaar: Venetië. De kinderen zullen je eeuwig dankbaar zijn als je ze een dag meeneemt naar één van de pretparken in de omgeving: denk maar eens aan Gardaland. Gewoon een middagje door een leuke plaats slenteren? Ga dan naar Lasize of Sirmione. En houd je van fietsen? Neem dan je fiets mee of huur er een en fiets bijvoorbeeld naar Borghetto. Dat is ook bij warm weer goed te doen want je fietst over schaduwrijke paden.
Friday Attitude
Wakker worden met het woord SMILE boven je bed. Aandacht zit 'm in de details. En daar hebben ze bij Hotel Friday Attitude goed over nagedacht. In dit nieuwe en trendy hotel voel je je meteen thuis. Dankzij die hippe rode poef bij de beachbar, dankzij de extra ruime familiekamers. En bovenal dankzij het meer dan vriendelijke Friday Team. Hier is niets teveel moeite. Vandaar de All Inclusive formule, waarbij de ober met plezier een koele rum-cola naar het loungebedje brengt. Pak een kano en snorkelset om het rode koraalrif van Trou d'Eau Douce te verkennen. Daarna snacktime met de voeten in het poederachtige zand van Mauritius. En 's avonds werelds eten in het huisrestaurant. Hier voelt elke dag als een vrijdag!
TUI SENSATORI Resort Ibiza
Uitzicht. Daar draait het om in TUI SENSATORI Resort Ibiza. Want op bijna iedere plek in dit hotel is het uitzicht op de baai nog mooier. Wellness, entertainment, topkwaliteit buffetten? Alles krijg je inclusief de beroemde zonsondergang op Ibiza. Je komt hier volledig tot rust. Met de hele familie of samen. Er is namelijk ook een Adults Only gedeelte.
RIU Sri Lanka
Het nieuwe RIU Sri Lanka is het enige 24-uurs All Inclusive hotel in Sri Lanka. Het spiksplinternieuwe hotel is onderdeel van de gerenommeerde RIU keten en heeft haar deuren geopend in 2016. Het biedt vele activiteiten voor jong en oud, wat het geschikt maakt voor zowel koppels als gezinnen. Geniet van het heerlijke eten in één van de vijf restaurants of verwen jezelf met een behandeling in de spa. De vertrouwde RIU kwaliteit en de complete All Inclusive formule staan garant voor een topvakantie.
Side Star Park
Zonvakantie Turkije - Side Star Park ***** Side Star Park is een zusterhotel van Side Star Beach, heeft een goede sfeer en u zult zich dan ook goed vermaken. Het hotel biedt veel faciliteiten en ook voor de kinderen is er genoeg te doen. Side Star Park staat voor gezelligheid en is geschikt voor families en stellen. De vakantiebestemming Side, is nu een toeristische badplaats maar vroeger een belangrijke haven- en piratenstad ten Oosten van Antalya. Talrijke monumenten op de rotsachtige landtong getuigen van de oude stad die werd gesticht in de 7e eeuw v. Chr. Vlakbij Side liggen ook de antieke steden Perge en Aspendos. Wanneer u meer te weten wilt komen over deze prachtige vakantiebestemming, boek dan een vakantie naar Side. De charme van Side ligt in de prachtige omgeving met fijne zandstranden, langzaam in het heldere water van de zee aflopend, waardoor het een zeer kindvriendelijke bestemming is. Het nieuwe Side heeft gezellige winkelstraten met vele bars en restaurants, maar kent ook veel groene bossen en parken in de directe omgeving. Monumenten die zeker de moeite waard zijn om te bezichtigen zijn een fontein en de necropolis. De grote Romeinse baden zijn omgebouwd tot musea waar één van de mooiste archeologische collecties zijn te bezichtigen. U ziet het, Side is op zich al een bezienswaardigheid. Heeft Side u nieuwsgierig gemaakt, boek dan een goedkope vakantie naar Side via Stip Reizen.
15-daagse Caribbean Cruise Special
15-daagse Caribbean Cruise Special **** NIEUW IN HET AANBOD BIJ STIP REIZEN!! Een prachtige volledig verzorgde15-daagse cruise naar de parels van de Caribbean. Bij deze heerlijke cruisevakantie zijn vliegreis per KLM/Delta Airlines, transfers, 1 overnachting in Boston en 1 overnachting in Miami en een 12-daagse cruise met alle maaltijden aan boord van de Serenade of the Seas inbegrepen. Alléén vertrek op 19 oktober en boekbaar tot 1 juli 2017. Wacht dus niet te lang en ervaar hét ultieme vakantiegevoel tijdens deze prachtige Cruise Special naar de Caribbean. Vol = vol... Vanuit Amsterdam vliegt u non-stop per Delta Airlines naar de luchthaven van Boston, van waar u per transferbus naar het Hamptonn Inn and Suites Boston Crosstown (of gelijkwaardig) reist voor uw 1e overnachting. De volgende dag zal u bij het hotel worden opgehaald om naar de haven van Boston te gaan voor inscheping op de Serenade of the Seas. Na 3 heerlijk ontspannen dagen op zee bereikt het schip de 1e bestemming, Charlotte Amalie, de hoofdstad van de Amerikaanse Maagdeneilanden, gelegen op het eiland Saint Thomas. Charlotte Amalie met is met haar wuivende palmbomen, mooie stranden, rode daken, steile steegjes en Deense pakhuizen een fantastische bestemming, waar u ook nog eens belastingvrij kunt winkelen! Vervolgens staat Philipsburg, de hoofdstad van het Nederlandstalige gedeelte van St. Maarten, op het programma. Deze prachtig gelegen stad biedt naast vele shopmogelijkheden en heerlijke zandstranden ook een aantal interessante bezienswaardigheden. Duik in de geschiedenis in het kleine St. Maarten Museum of bezoek Fort St. Louis, het grootste historische monument van het Franse gedeelte, compleet met loopgraven en kanonnen. Op St. Lucia vindt u ongerepte zandstranden, kleurrijke plantages met bijvoorbeeld bananen en mango?s en een tropische regenwoud dat talloze plantensoorten en bijzondere dieren herbergt. Tijdens een prachtige tocht per tram kunt u een deel ervan ontdekken. Wie weet spot u onderweg wel een kolibrie, leguaan of bijvoorbeeld een opossum! Vol indrukken van de eerste 3 bestemmingen, komt u na een dag op zee aan in Willemstad, Curacao. De koloniale geschiedenis van Nederland is hier nog steeds aanwezig. Struin langs de bekende plekken als de Handelskade, de drijvende markt en niet te missen de Koningin Emmabrug (ook wel de pontjesbrug genoemd). Vanuit Willemstad varen we door naar Oranjestad. Ziet u graag het fraaie landschap op Aruba? Een tocht door Nationaal Park Arikok, waar u onder meer eeuwenoude rotstekeningen aantreft, is dan een aanrader. Bezoek ook vooral de natuurlijk gevormde Natural Pool aan de oostkust van het eiland. Dit door rotsen geïsoleerde stukje oceaan nodigt uit tot een verfrissende duik! Ontspan aan het strand, duik naar één van de scheepswrakken of verdiep u in de geschiedenis van het eiland in één van de musea, zoals het in het door Nederlanders gebouwde Fort Zoutman. Tot slot zet het schip koers naar alweer de laatste bestemming van deze geweldige cruise, Fort Lauderdale. Na ontscheping zal u naar het Holiday Inn Miami Beach-Oceanfront (of gelijkwaardig) gebracht worden voor de laatste overnachting. Naast mooie stranden en verschillende bezienswaardigheden telt Miami onder meer talloze winkels, shoppingmalls, hippe restaurants en bars. Geniet aan het strand van Miami Beach van het heerlijke klimaat, spot beroemdheden op het met enorme villa?s verrijkte Star Island of ga bijvoorbeeld winkelen in het welbekende winkelcentrum Sawgrass Mills. Ervaar ook vooral de levendige sfeer in de wijk Coral Gables, de Cubaanse sfeer in het bijzondere Little Havana of bezoek één van de natuurparken in de omgeving. Terugkijkend op een prachtige reis, wordt u naar de luchthaven gebracht voor uw non-stop terugvlucht naar Amsterdam per KLM.
App. Faliron
Wanneer je aankomt bij Appartementen Faliron word je al direct vriendelijk ontvangen door de eigenaar. Het valt hier echt meteen op dat de eigenaar en zijn familie er alles aan doen om het hier naar je zin te maken. Wat een gastvrijheid! Ook erg fijn is dat je op nog geen 100 meter afstand al in het centrum van Kos-Stad staat. Hier vind je veel leuke restaurants, bars en terrasjes. Zeker rondom de gezellige oude haven van Kos-Stad proef je nog die échte Griekse sfeer. In je appartement zelf heb je bijna altijd een fantastisch uitzicht over zee en het heerlijke Lambi-strand. Om hier iedere ochtend bij wakker te worden is al een goed begin van de dag. Als de avond valt is eten in Restaurant Barbouni, een leuk restaurant wat direct onder de appartementen ligt, een echte aanrader! Daarnaast kun je in de bar van Appartementen Faliron, naast een drankje bestellen, altijd terecht voor een praatje of voor leuke tips over het eiland.
Now Garden Punta Cana (hotel)
Vakantie Dominicaanse Republiek naar Playa Bávaro met verblijf in een 5-sterren hotel o.b.v. All Inclusive