Goedkope zon- en strandvakanties

Op vakantie naar de mooiste zonbestemmingen en dat tegen de laagste prijzen. Lastminute Boeken beschikt over een aanbod van meer dan 20.000 zonvakanties en er zijn dagelijks nieuwe aanbiedingen. Onze aanbiedingen zijn samengesteld uit de aanbiedingen van een aantal bekende reisorganisaties die zijn aangesloten bij de ANVR en/of SGR.
Profiteer van de vroegboekacties voor en boek uw strandvakantie 2020 met extra hoge kortingen!

 
 

Uit ons aanbod

Hotel Best Western Marais Bastille

Hotel Best Western Marais Bastille
DeJongIntra.nl

Gerenoveerd hotel aan de rand van de leuke wijk Le Marais.

Vanaf € 58,00
Info Boek reis

Residhome Val d' Europe

Residhome Val d' Europe
DeJongIntra.nl

Prima en modern appartementencomplex met uitstekende ligging nabij Disneyland Parijs.

Vanaf € 38,00
Info Boek reis

15-daagse busrondreis De Byzantijnse Balkanrondreis

15-daagse busrondreis De Byzantijnse Balkanrondreis
DeJongIntra.nl

Deze prachtige busreis neemt u mee door 6 landen tot de eindbestemming Ohrid aan het gelijknamige meer in Macedonië.

Vanaf € 879,00
Info Boek reis

Hotel lti Agadir Beach Club

Hotel lti Agadir Beach Club
Suntip.nl

LTI Agadir Beachclub ligt direct aan het mooie, langgerekte zandstrand van Agadir. De inrichting van het hotel is wat verouderd, maar je gaat hier een comfortabel verblijf tegemoet. De kamers...

Vanaf € 369,00
Info Boek reis

HF Fenix Garden

HF Fenix Garden
TUI.nl

HF Fénix Garden heeft door het thema tuin een frisse uitstraling. Iedere verdieping is ingericht in een andere kleur, zowel de kamers als de gang. Je merkt direct als je op een andere verdieping staat, ideaal! Om de hoek van het hotel beland je op het plein Marques de Pombal. Vanuit hier begint de chique winkelstraat Avenida da Liberdade. Al wandelend door deze straat loop je zo naar het historische centrum. Na een dag slenteren door de stad, rust je lekker uit in de sfeervolle tuin van het terras.

Vanaf € 309,00
Info Boek reis

Aruba Blue Village (appartement)

Aruba Blue Village (appartement)
Kras.nl

Vakantie Aruba Noord met verblijf in een 2-sterren appartement o.b.v. logies. Vliegreis met TUIfly.

Vanaf € 718,00
Info Boek reis

Woxxie Hotel

Woxxie Hotel
Stip Reizen

Zonvakantie Turkije - Woxxie Hotel **** Woxxie Hotel (voorheen Feye Pinara) ligt tegen een heuvel op een hele mooie locatie in Turgutreis. Vanuit het hotel heeft u een schitterend uitzicht over zee en bij mooi weer kunt u Kos zelfs zien liggen. Hotel Woxxie is een heerlijk hotel dat werkelijk aan al uw wensen zal voldoen! Het hotel is gelegen op ca. 200 meter van het zandstrand, het centrum van Turgutreis ligt op ca. 5 kilometer afstand en het centrum van Bodrum op ca. 22 kilometer en zijn per dolmus te bereiken. Het voormalige vissersdorp Turgutreis ligt in een groene heuvelachtige omgeving op het uiterste puntje van het Bodrum schiereiland, vlak bij de badplaatsjes Kadikalesi op ca. 5 kilometer en Akyarlar op zo?n 10 kilometer. De grote en bruisende badplaats Bodrum ligt op zo?n 20 kilometer afstand. De karakteristieke moskee vormt het hart van het kleine centrum van Turgutreis. De beroemde zaterdagmarkt, die plaatsvindt naast de moskee, heeft een uitgebreid aanbod aan Turkse kunstnijverheid producten, specerijen en souvenirs. Het centrum bestaat uit gezellige winkelstraatjes waar u lekker kunt struinen in winkeltjes met kleding, leer, tapijten en souvenirts. Voor heerlijke gerechten en een lekker drankje kunt u terecht op één van de vele terrasjes en in de leuke restaurants en barretjes. Flaneer over de wandelpromenade of door de luxe jachthaven, waar u een winkelcentrum vindt met ?s werelds topmerken en tal van goede restaurants. Geniet vanuit de stad van het uitzicht op de Griekse eilanden Kos en Kalymnos. Een vakantie in Turgutreis is hoe dan ook geslaagd, of u nu alleen, met uw partner, uw vrienden of familie reist. De vakantiebestemming Bodrum is de meest mondaine badplaats aan de Egeïsche kust. Bodrum is de bestemming bij uitstek voor de echte Turkije liefhebbers, gelegen in een baai die terecht tot de mooiste baaien ter wereld behoort. Met zijn moderne jachthaven en het centraal gelegen middeleeuwse kasteel is het ook een plaats van vele tegenstellingen. Wilt u deze bestemming zelf ontdekken, boek dan een vakantie naar Bodrum van Stip Reizen.

Vanaf € 351,00
Info Boek reis

Sangallo Park Hotel

Sangallo Park Hotel
DeJongIntra.nl

Rustig gelegen hotel buiten het historische centrum.

Vanaf € 147,00
Info Boek reis

Blue Bay Beach

Blue Bay Beach
TUI.nl

Touchdown! Zodra de Dreamliner op Sint Maarten landt, start een strandvakantie vol Franse flair. Zeg je Blue Bay Beach Hotel, dan zeg je in één adem Franse baguettes, jetskiën in Orient Bay en parelwit zandstrand op een steenworp afstand. Verwacht geen luxe, wel ruime kamers die net door de metamorfose zijn gegaan. Met een kitchenette op de kamer besmeer je je croissantje zelf met jam. Heerlijk ontbijten op het eigen balkon of terras. En daarna wandelend naar het pleintje voor een café au lait. Wie even een frisse duik wil nemen, springt in het zwembadje bij het hotel. Palmboomfans lopen 50 meter door naar het strand, waar de meest-turquoise-zee-ooit wacht. Hier voel je je op Saint Martin.

Vanaf € 713,00
Info Boek reis

Hotel Esperos Palace

Hotel Esperos Palace
Sunweb Zomer

Direct aan het goudgele zandstrand van Faliraki ligt het luxe Hotel Esperos Palace. Hoewel dit rustige hotel ideaal is om te relaxen is er ook voor actievelingen veel te beleven. Voor het hotel ligt een grote tuin, waar de lazy river doorheen kringelt. Op een band over de rivier drijven is leuk en de ideale manier om in de zon te ontspannen. Maar dat is niet de enige plek waar je terecht kunt voor waterpret, er zijn namelijk 2 zwembaden en een binnenzwembad en op het strand zijn meerdere watersporten mogelijk. Liever actief bezig op het droge? De tennisbaan en het fitnesscentrum bieden dan misschien uitkomst. Culinair genieten kan ook in dit paleisje. Het ontbijt en diner worden geserveerd in restaurant Ambrosia, waar de gerechten soms zelfs voor je neus worden klaargemaakt. Hier kun je gerechten van over de hele wereld proeven, maar wil je liever echt Grieks eten? Dat kan in de Zephyros taverna. Na een heeriljk diner is het zes keer per week mogelijk om aan te schuiven bij een leuk animatieprogramma.

Vanaf € 549,00
Info Boek reis

Hotel Fattoria degli Usignoli

Hotel Fattoria degli Usignoli
DeJongIntra.nl

Mooi hotel gelegen op een groot landgoed omgeven door olijfbomen en cipressen.

Vanaf € 208,00
Info Boek reis

H-Top Caleta Palace

H-Top Caleta Palace
TUI.nl

Daar lig je dan, aan zee voor het hotel H-Top Caleta Palace in Playa d'Aro, met op de achtergrond het geluid van de kinderen die heerlijk aan het spelen zijn. Dat is nog eens genieten. Ook bij het hotel is het genieten geblazen op het grote terras met een mooi uitzicht over de baai. Ook kun je gezellig in de bar een drankje drinken of All Inclusive genieten en daarna een dansje doen met het topentertainment. Voor de kids is er bijvoorbeeld een speeltuin en een miniclub met sport en spel. Je kunt natuurlijk ook de hele dag ronddobberen en zonnen, maar er is ook van alles te beleven in Playa D'aro op circa 400 meter. Drink een sangría op een terras, huur een fiets of ga het water op met een bananenboot. Doordat Caleta Palace is aangesloten bij H-Top, kun je ook gebruik maken van alle faciliteiten van de andere H-Top hotels. Alleen het dineren doe je in Caleta Palace. Laat het genieten maar beginnen!

Vanaf € 245,00
Info Boek reis

Barceló Isla Canela

Barceló Isla Canela
TUI.nl

Bienvenido! Hotel Barceló Isla Canela, aan het gelijknamige strand, heropent haar deuren voor je. Na de renovatie in 2016 is het hotel omgetoverd tot een sfeervol Andalusisch dorp. Met dikke witgepleisterde muren, terracotta daken en patio's. Afgewisseld met kleine waterstroompjes die uitkomen in een royaal zwembad. Dé plek om af te koelen en om te genieten van een mooie zonsondergang.

Vanaf € 722,00
Info Boek reis

10-dg rondreis Venetië, Gardameer & Lago Maggiore

10-dg rondreis Venetië, Gardameer & Lago Maggiore
TUI.nl

Het noorden van Italië is niet voor niets zo geliefd bij Nederlanders. Door het milde klimaat is de streek uitbundig in bloemen en planten. Je vindt er kleurrijke steden, een prachtig contrast met het blauwe water. Deze reis begint met een klapper: Venetië. Daarna zijn de meren aan de beurt. Een afwisselende route via het Gardameer en Verona, middeleeuws Bergamo en het Comomeer met als eindbestemming het Lago Maggiore.

Vanaf € 482,00
Info Boek reis
Pagina´s: eerste paginavorige pagina559 560 561 562 563 564 565 566 567 568volgende paginalaatste pagina