Al Colle dei Pini
Al Colle dei Pini, zeer ruime appartementen met zwembad in een villawijk op zo'n 3 kilometer van het centrum van Riccione. Laat je niet afleiden door de kamerbenaming: de studio bijvoorbeeld is heel ruim, zo'n 50m2. Er is een afscheiding met het slaapgedeelte, waardoor het bijna een 2-kamer appartement is. Al Colle dei Pini ligt heerlijk rustig. Als je de drukte op wilt zoeken ben je in maximaal 10 minuten met de auto aan het strand c.q. in het centrum. Als je daar tenminste een parkeerplaats kunt vinden... Even makkelijk is het om met de bus te gaan, de dienstregeling hangt al in de receptie.
Vergelijkbare reizen
Chic
Hotel Chic wordt al meer dan 20 jaar door de Bordoni familie gerund. Het is een traditioneel, knus hotel met in de keuken 'Tante Lina'. Zij is vooral bekend om haar kookkunsten, waarbij zelfgemaakte pasta en lekkere cakes tot haar specialiteiten behoren. Het is dan ook geen straf om hier op volpension te verblijven. Vanuit Hotel Chic loop je zo naar het strand of het gezellige centrum van Cattolica.
| Vanaf € 563.00 | Meer informatie Boek reis |
TUI SENSIMAR Adriatic Beach
Vrijwel nieuw hotel op een prachtige locatie in de Makarska Rivièra. Alleen voor stellen die in alle rust willen genieten van elkaar, van de rust en de Adriatische zon en zee. Sensimar hotels zijn ontworpen voor stellen die op zoek zijn naar de ultieme vakantie samen, in een moderne omgeving. Gelegen direct aan zee en met een goede All Inclusive service. Kortom, een vakantie om nooit te vergeten.
| Vanaf € 1,149.00 | Meer informatie Boek reis |
I-Suite
Het I-Suite Hotel is een uniek designhotel. Vijf sterren luxe met verblijf in suites en een uitstekende en onderscheidende service. Het is ontworpen door topontwerpers Simone Micheli & Giovanni Quadrelli. Het unieke is dat geuren, smaken en sensaties een belangrijke rol spelen. De suites zijn modern ingericht, met oog voor detail. Er valt veel zonlicht naar binnen in de kamers. Één tv is in het plafond verwerkt, zodat je tv kunt kijken liggend vanuit bed. Het Fame restaurant is niet alleen sfeervol en modern ingericht, maar is vooral bijzonder vanwege de keuze voor streekgerechten en het 'zero kilometer' beleid. Zoveel mogelijk producten worden geleverd door lokale producenten. Fame biedt een sfeervolle ambiance met goede muziek, uitstekende wijnen en vernieuwende geuren en kleuren.
| Vanaf € 1,023.00 | Meer informatie Boek reis |
