Hotel Alaiye Kleopatra
Hotel Alaiye Kleopatra bevindt zich in het hart van Alanya door een weg gescheiden van één van de mooiste zandstranden van Turkije, het Kleopatra strand. Dat wordt dus behalve genieten aan het zwembad, ook lekker zonnen op het strand. Het hotel ligt in een levendige omgeving en na een korte wandeling staat u in de haven van Alanya waar alle restaurants en uitgaansgelegenheden zich bevinden.
Vergelijkbare reizen
Hotel Haydarpasha Palace
Het gloednieuwe Hotel Haydarpasha Palace wordt door slechts een boulevard gescheiden van het goudgele zandstrand. Na een klein stukje lopen kun je al in het centrum van het kleine plaatse Turkler staan. De sfeervolle bazaar in Alanya is gemakkelijk te bereiken met de dolmus (een kleine bus). Het hotel is gebouwd in de stijl van het bekende treinstation Haydarpa?a in Istanbul en zoals de naam al doet vermoeden, lijkt dat wel een beetje op een paleis. Van binnen is het hotel al even stijlvol ingericht, van de comfortabele kamers tot de schitterende restaurants en bars. Iedereen kan zich goed vermaken in dit luxe hotel. Als je alleen maar lekker wilt relaxen kan dat op een zonnebedje en het mooie wellnesscenter is de ultieme plek om je in de watten te laten leggen. Even de schaduw opzoeken en een drankje doen kan in één van de verschillende bars. Maar ben je liever actief bezig? Leef je uit in het fitnesscentrum, op het water tijdens spectaculaire watersporten of doe eens mee met het vrolijke animatieteam. Voor kinderen worden er ook talloze leuke activiteiten georganiseerd. En misschien wel het mooiste van alles: er is een zwembad met glijbanen, voor jong en oud!
| Vanaf € 479.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Laguna Beach Alya
Hotel Laguna Beach Alya is een nieuw hotel aan de Turkse Rivièra. Het moderne hotel heeft een frisse uitstraling, doordat bijna het hele hotel wit is. De blauwe zwembaden en groene palmbomen steken daar fel bij af, net als de helderblauwe zee. Het hotel ligt namelijk direct aan het strand. Voor kinderen is er een gezellige miniclub, kinderbad en twee leuke glijbanen. Volwassenen kunnen ook actief bezig zijn door mee te doen met de activiteiten die het animatieteam organiseert, of zich helemaal uitleven in het fitnesscenter.
| Vanaf € 369.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Granada Luxury Resort
Met prachtig uitzicht en direct boven de zee gelegen. Winkels en uitgaansgelegenheden in de omgeving. Alanya en Side met gezellige restaurants op ca. 30 km (minibus).
| Vanaf € 482.00 | Meer informatie Boek reis |

