Hotel Kleopatra Micador
Het hotel Kleopatra Micador Otel bevindt zich in Alanya direct aan een zand-/kiezelstrand. Dichtstbijzijnde bezienswaardigheid: Damlatas Cave (350 m). De afstand naar het vliegveld is ongeveer 43 km.
Vergelijkbare reizen
Hotel Kleopatra Micador
Het hotel Kleopatra Micador Otel bevindt zich in Alanya direct aan een zand-/kiezelstrand. Dichtstbijzijnde bezienswaardigheid: Damlatas Cave (350 m). De afstand naar het vliegveld is ongeveer 43 km.
| Vanaf € 316.00 | Meer informatie Boek reis |
Club Paradiso
De vakantie begint goed in Club Paradiso. De gezellige drukte maken dat het hier direct als thuis voelt. Het resort is prachtig gelegen op een heuvel, van het uitzicht over Alanya krijg je niet snel genoeg. Een rondje fitness of met een busje naar het strand? Hier hoef je je geen moment te vervelen. Tussendoor een hapje of drankje, natuurlijk allemaal inclusief. Want in Club Paradiso is het leven goed. Niet zo gek dat veel van onze gasten hier vaak nog een keer terugkomen.
| Vanaf € 372.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Haydarpasha Palace
Het gloednieuwe Hotel Haydarpasha Palace wordt door slechts een boulevard gescheiden van het goudgele zandstrand. Na een klein stukje lopen kun je al in het centrum van het kleine plaatse Turkler staan. De sfeervolle bazaar in Alanya is gemakkelijk te bereiken met de dolmus (een kleine bus). Het hotel is gebouwd in de stijl van het bekende treinstation Haydarpa?a in Istanbul en zoals de naam al doet vermoeden, lijkt dat wel een beetje op een paleis. Van binnen is het hotel al even stijlvol ingericht, van de comfortabele kamers tot de schitterende restaurants en bars. Iedereen kan zich goed vermaken in dit luxe hotel. Als je alleen maar lekker wilt relaxen kan dat op een zonnebedje en het mooie wellnesscenter is de ultieme plek om je in de watten te laten leggen. Even de schaduw opzoeken en een drankje doen kan in één van de verschillende bars. Maar ben je liever actief bezig? Leef je uit in het fitnesscentrum, op het water tijdens spectaculaire watersporten of doe eens mee met het vrolijke animatieteam. Voor kinderen worden er ook talloze leuke activiteiten georganiseerd. En misschien wel het mooiste van alles: er is een zwembad met glijbanen, voor jong en oud!
| Vanaf € 479.00 | Meer informatie Boek reis |


