Hotel Panorama
Het moderne Hotel Panorama heeft een ideale ligging: dichtbij het centrum en voor een deel direct aan het strand. Vanaf het andere deel, waar het zwembad ligt, kun je via de looptunnel snel en veilig met je voeten in het warme zand staan. Tijdens een gezellige wandeling richting het kleurrijke centrum van Alanya kun je al allerlei winkels en restaurantjes tegenkomen, dus in de buurt is ook genoeg te beleven. Het restaurant, waar het buffet drie keer per dag klaar staat, heeft hoge ramen en hierdoor is het uitzicht over zee en het schiereiland van Alanya hier vandaan schitterend. In de kleine 'nomadentent' heerlijk verse Turkse pannekoekjes gebakken, echt een aanrader om tijdens een dagje zonnen op het strand of aan het zwembad eens te proberen. Actievelingen kunnen zich uitleven op de tennisbaan en het volleybalveld. Maar je kunt er natuurlijk ook voor kiezen om even helemaal te relaxen in de sauna, om daarna een rustgevende massage te nemen.
Vergelijkbare reizen
Vega Green
In het spoor van Cleopatra Zoek je een fijne plek om te ontspannen maar wil je er ook weleens op uit, dan is Vega Green een aanrader. Want dit pas gerenoveerde appartementencomplex heeft het beste van twee werelden in huis. De moderne kamers waar je van de vloer kunt eten, het fijne zwembad en het altijd vrolijke personeel zouden je haast doen besluiten je plannen overboord te gooien. Toch ga je op pad; het levendige Alanya lonkt. Want gaf Cleopatra hier lang geleden haar ja-woord, deze stad heeft veel meer te bieden. Het Ottomaanse kasteel, de haven met zijn Rode Toren, de vele authentieke straatjes: wat is de Turkse Rivièra toch veelzijdig!
Vanaf € 266.00 | Meer informatie Boek reis |
Zonvakantie Alanya - Hotel Oriënt Palace
Een strandvakantie in Turkije staat garant voor elke dag feest! Lekker zonnebaden aan het zwembad of het strand met een cocktail in uw hand, genieten van de meest smakelijke gerechten, sportief in de weer op het water of land... u zult zich absoluut niet vervelen!
Vanaf € 399.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Club Titan
Hotel Club Titan is een hotel met een knusse uitstraling. Tel hier het gastvrije personeel bij op, en u voelt zich meteen thuis. Het strand bereikt u binnen de kortste tijd en aan het zwembad is het goed vertoeven. Onmisbaar is natuurlijk de hamam, waar u volledig ontspannen weer naar buiten wandelt. Kinderen vermaken zich in de miniclub en als u even uw energie kwijt wilt, kan dat op bijvoorbeeld de tennisbaan. Het hotel ligt in het plaatsje Mahmutlar, het centrum van Alanya bereikt u gemakkelijk met het openbaar vervoer.
Vanaf € 309.00 | Meer informatie Boek reis |