Fly-drive Algarve - Apt. Golden Club

Appartementen Golden Club: mooi opgezet vakantiecomplex in het authentieke stadje Cabanas! Halverwege de Spaanse grens en Faro ligt aan een lagune het typisch Portugese vissersdorpje Cabanas. Pastelkleurige huisjes, vissersbootjes, cafés, terrasjes, restaurantjes en... geen hoogbouw! Hoewel Cabanas klein is, zijn de openbaar vervoersmogelijkheden goed. Wandelaars en fietsers komen in Cabanas volop aan hun trekken.Wij bieden u ook: 8 tot 22 dagen naar Appartementen Golden Club zonder autohuur, inclusief transfer 29 tot 58 dagen naar Appartementen Golden Club zonder autohuur, inclusief transfer

Vanaf € 377,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Villa's Rufino

Villa's Rufino
TUI.nl

Met trots stellen wij Villa's Rufino voor. Deze charmante villa's, gelegen buiten Albufeira, zijn echte plaatjes. Doordat de villa's op een heuvel zijn gelegen is er vanaf het royale zwembad, maar zeker ook vanuit de villa schitterend uitzicht over zee. Bijbruinen aan de rand van het zwembad, genieten van het zand tussen je tenen op het strand of slenteren door de oude straatjes van Albufeira? Alle opties zijn goed! Even helemaal niks? Ook prima. Terwijl jij geniet van een vers ingeschonken wijntje steekt iemand anders alvast de barbecue aan.

Vanaf € 1,046.00 Meer informatie Boek reis

Pedras da Rainha

Pedras da Rainha
TUI.nl

Rustzoekers opgelet! Een vakantie in Pedras da Rainha zorgt voor totale ontspanning. Het dagelijkse leven hier in Cabanas gaat namelijk een tandje trager. Naar het strand? Pak de pendelboot, die vaart zo naar je zwemplek. Voor boodschappen wandel je naar Cabanas of pak een huurfiets om naar Tavira te fietsen. Het appartement is een beetje blijven steken in de tijd, maar is absoluut functioneel. Een prima plek om bij te komen van zo'n heerlijk lome vakantiedag.

Vanaf € 321.00 Meer informatie Boek reis

Hotel Vale d'Oliveiras Quinta Resort & Spa

Hotel Vale d'Oliveiras Quinta Resort & Spa
Sunweb Zomer

Het luxe hotel Vale d'Oliveiras Quinta Resort & Spa ligt op een fantastische plek, tussen de golfbanen en de plaatsen Carvoeiro en Ferragudo in. Het wordt omringd door een prachtige tuin en het landschap van Monchique heuvels en de Gramacho golfbanen. Het maakt niet uit waar je bent in dit luxe hotel: overal geniet je van mooie uitzichten. Zodra je aankomt in je riante, rijk gedecoreerde kamer verdwijnt alle stress als sneeuw voor de zon. De rest van het resort zorgt eveneens voor totale ontspanning. Bij het mooie zwembad in de prachtig aangelegde tuin met palmbomen en Cipressen, kun je lekker liggen met een stapel boeken. De Lisvaýa Spa is een andere plek waar je heerlijk kunt relaxen en waar je lichaam en geest weer terug in balans kun brengen. Verder vind je hier een sauna, jacuzzi en kapper. Lekker eten is essentieel tijdens de vakantie en daarom kun je in het moderne restaurant Olive Tree aanschuiven, voor een versbereide mediterrane maaltijd van Chef Miguel Lourenço. Bovendien wordt er bij de Jasmin pool bar geregeld een gezellige barbecue-avond georganiseerd.

Vanaf € 394.00 Meer informatie Boek reis