Hotel Cerro da Marina - halfpension

Wat is het toch een plaatje! En dan niet alleen het uitzicht dat je hebt vanaf de heuvel waarop Cerro da Marina is gelegen. Maar ook het Secrets hotel zelf. Dit gemoedelijke vakantieadresje heeft een weelderige tuin en is gebouwd in een traditionele Portugese bouwstijl: denk aan witte gebouwtjes en oranje daken en je komt al een heel eind. De tuin van Cerro Mar is echt een oase van rust, met veel groen en wuivende palmbomen. Bovendien zorgen de bomen voor een heerlijke verkoeling zorgen als je op een bedje bij het zwembad ligt te luieren. En kun je gratis een barbecue lenen om je zelfgemaakte kip piri piri op te grillen. Om even helemaal op te laden kun je de jacuzzi instappen of je laten verwennen met een weldadige massage. Het is hier echt genieten. Cerro Mar ligt tussen de jachthaven en het sfeervolle oude centrum van Albufereira. Je kunt dus ook nog heel gemakkelijk allerlei leuke tochtjes maken vanaf hier. Naar de gezellige markt, het goudgele zandstrand of naar de golfbaan. En ook heel fijn: dit kan gewoon met de fiets, die kun je hier namelijk huren.

Vanaf € 479,00
 
 

Vergelijkbare reizen

App. Orada Marina de Albufeira

App. Orada Marina de Albufeira
Sunweb Zomer

De vrolijke Appartementen Orada Marina de Albufeira liggen dicht bij de nieuwe jachthaven van Albufeira. Een heerlijk rustige ligging, net buiten het bruisende uitgaanscentrum dat met de gratis shuttlebus snel te bereiken is, maar toch in een gezellige omgeving. Het is een komen en gaan van boten die toeristen een heerlijke tocht op zee aanbieden en rondom de haven zijn er een aantal cafeetjes te vinden waar je overdag op een terras van dit leuke tafereel kunt genieten. Het heerlijke zwembad van de kleurrijke appartementen ligt in een grote tuin waar ook een poolbar aanwezig is. De bar is ideaal om even in de zon te genieten van een hapje en drankje, maar dit kan natuurlijk ook op het balkon van het ruime appartement. De grote weide om het zwembad heen is ideaal voor eventuele kinderen om lekker in te spelen, evenals het aparte kinderzwembad en de spelletjesruimte.

Vanaf € 349.00 Meer informatie Boek reis

App. Algarve Mor

App. Algarve Mor
Sunweb Zomer

Echt genieten tijdens je zomervakantie aan de Algarve? Bij Appartementen Algarve Mor aan de rand van Praia da Rocha, ben je dan zeker op de juiste plek. Ruime appartementen met een gunstige ligging, een modern en niet al te groot complex, nabij het mooie strand en het gezellige centrum.

Vanaf € 234.00 Meer informatie Boek reis

Appartementen Oura Atlantico

Appartementen Oura Atlantico
DeJongIntra.nl

Gunstig gelegen appartementen nabij het strand en het centrum.

Vanaf € 30.00 Meer informatie Boek reis