Hotel Cerro da Marina - halfpension
Wat is het toch een plaatje! En dan niet alleen het uitzicht dat je hebt vanaf de heuvel waarop Cerro da Marina is gelegen. Maar ook het Secrets hotel zelf. Dit gemoedelijke vakantieadresje heeft een weelderige tuin en is gebouwd in een traditionele Portugese bouwstijl: denk aan witte gebouwtjes en oranje daken en je komt al een heel eind. De tuin van Cerro Mar is echt een oase van rust, met veel groen en wuivende palmbomen. Bovendien zorgen de bomen voor een heerlijke verkoeling zorgen als je op een bedje bij het zwembad ligt te luieren. En kun je gratis een barbecue lenen om je zelfgemaakte kip piri piri op te grillen. Om even helemaal op te laden kun je de jacuzzi instappen of je laten verwennen met een weldadige massage. Het is hier echt genieten. Cerro Mar ligt tussen de jachthaven en het sfeervolle oude centrum van Albufereira. Je kunt dus ook nog heel gemakkelijk allerlei leuke tochtjes maken vanaf hier. Naar de gezellige markt, het goudgele zandstrand of naar de golfbaan. En ook heel fijn: dit kan gewoon met de fiets, die kun je hier namelijk huren.
Vergelijkbare reizen
Sollagos
Een verblijf in Sollagos is alsof je op vakantie bent bij een gezellig Portugees gastgezin. De eigenaren zijn erg gastvrij en geven graag hun leukste adresjes in Lagos door. Voordat de omgeving verkend gaat worden, neem je eerst even de tijd om op te gaan in het Portugese ritme. En dat kan perfect op dit kleinschalige vakantieadres. Het appartement zelf is misschien wat verouderd, maar wel schoon en geeft je de vrijheid om zelf lekkere Portugese hapjes klaar te maken. Eet je liever buiten de deur? Op ongeveer 10 minuten wandelen ligt de gezellige vissersplaats Lagos. En de vangst van de dag? Die ligt straks op je bord!
Vanaf € 540.00 | Meer informatie Boek reis |
Villa's Rufino
Met trots stellen wij Villa's Rufino voor. Deze charmante villa's, gelegen buiten Albufeira, zijn echte plaatjes. Doordat de villa's op een heuvel zijn gelegen is er vanaf het royale zwembad, maar zeker ook vanuit de villa schitterend uitzicht over zee. Bijbruinen aan de rand van het zwembad, genieten van het zand tussen je tenen op het strand of slenteren door de oude straatjes van Albufeira? Alle opties zijn goed! Even helemaal niks? Ook prima. Terwijl jij geniet van een vers ingeschonken wijntje steekt iemand anders alvast de barbecue aan.
Vanaf € 1,046.00 | Meer informatie Boek reis |
Aparthotel Vitor's Village
Het ruim opgezette Vitor's Village ligt op een heuvel, net buiten het pittoreske vissersplaatsje Ferragudo. Op meerdere plekken kun je dan ook uitkijken over de sfeervolle haven. Met het gratis shuttlebusje sta je binnen de kortste tijd op het knusse dorpsplein met allemaal heerlijke (vis-) restaurantjes. Op ongeveer 800 meter ligt het goudgele zandstrand. De comfortabele appartementen liggen verspreid over 5 blokken en zijn gelegen op de begane grond of op de eerste verdieping. De grasveldjes tussen de gebouwen in zijn ideaal voor kinderen om in te spelen en geven het park een rustige uitstraling. Bij het zwembad, dat langzaam van ondiep naar diep afloopt, is voor kinderen ook een kinderbadje te vinden. Ontspannen gaat in deze rustige omgeving haast vanzelf, maar het terras waar je op één van de loungebanken kunt neerploffen is hier de kers op de taart. Hier kun je met een drankje in je hand genieten van het schitterende uitzicht. Doordat er een winkeltje, een modern restaurant en animatie aanwezig is, hoef je het aparthotel eigenlijk niet te verlaten.
Vanaf € 269.00 | Meer informatie Boek reis |