Hotel Vila Recife
Vanaf het kleinschalige Hotel Vila Recife is het een klein stukje lopen tot aan het sfeervolle oude centrum van Albufeira, met alle knusse straatjes met winkeltjes, restaurants en uitgaansgelegenheden. Hier kun je iedere avond een ander restaurantje kiezen om Portugese specialiteiten te proberen, zoals de beroemde kip piri piri en heerlijk bereidde verse vis. Na ongeveer 5 minuutjes wandelen sta je al met je tenen in het warme zand en bij het hotel zelf ligt een zwembad waar je ook lekker van de zon kunt genieten. Vanaf het dakterras is het uitzicht over Albufeira en de zee schitterend. Om de dag goed en zorgeloos te beginnen staat er iedere dag een eenvoudig ontbijtbuffet klaar.
Vergelijkbare reizen
Quinta do Paraiso
Quinta do Paraiso is een groots opgezet en populair vakantiepark gelegen in het pittoreske Carvoeiro. Vanwege de verschillende activiteiten is het park zeer geliefd bij families met kinderen. Liever wat meer rust en geen animatie, dat kan in het gedeelte 'Jardim do Paraiso'. Dit deel ligt op circa 350 meter van het centrale gedeelte van het park met de receptie, minimarkt en restaurant 'Trattoria Oliveira'. Quinta do Paraiso is een gezellig vakantiepark voor jong en oud.
| Vanaf € 245.00 | Meer informatie Boek reis |
Falésia Garden
Je zit hier eerste rang, in één van de gloednieuw gerenoveerde appartementen van Falésia Garden. Net buiten het kleine centrum van Olhos d'Agua en op de oranjerode rotskust waar deze regio zo bekend om staat. Het is wel even een klim naar beneden, maar dan sta je wel op een prachtstrand. Ideaal voor urenlange strandwandelingen. Om daarna in je frisse appartement een fles vinho verde open te trekken en te proosten op de vakantie.
| Vanaf € 439.00 | Meer informatie Boek reis |
Vitors Plaza (hotel)
Vakantie Algarve in Portimao met verblijf in een appartement o.b.v. logies
| Vanaf € 330.00 | Meer informatie Boek reis |


