Ourasol Appartementen
Zonvakantie Portugal - Ourasol Appartementen*** Bleef een onvergetelijke vakantie in het zonovergoten Albufeira, Portugal. U verblijft in het een 3-sterren Ourasol Appartementen o.b.v. logies. Uw appartement is compleet ingericht met o.a. een aparte slaapkamer en een kitchenette. Het complex beschikt over een tuin met zwembad en zonneterras waar voor u de ligbedjes en parasols al klaar staan. Een verfrissend drankje kunt u bestellen bij de bar en het zandstrand is al op ca. 100 meter. Met een zeer centrale ligging is het complex een uitstekende uitvalsbasis voor een heerlijke zonvakantie. Het complex ligt aan een steile weg op ca. 100m van het prachtige zandstrand en ca. 500m van uitgaansgebied de Strip, met vele winkels, restaurants en bars. Daarnaast is de Algarve een populaire vakantiebestemming om heerlijk te genieten van de Portugese gastvrijheid en het prachtige weer.
Vergelijkbare reizen
Overwinteren Vila Petra (appartement)
Overwinteren Algarve naar Praia da Oura met verblijf in een 4-sterren appartement o.b.v. logies
Vanaf € 669.00 | Meer informatie Boek reis |
ROBINSON Club Quinta da Ria
Tussen de twee beste golfbanen van de wereld start je clubvakantie. In club Quinta da Ria speelt tijd geen rol meer. Alles gaat hier een tempootje lager. Even helemaal niets... tijd voor jezelf en elkaar. Tijd voor een hole-in-one, tijd voor een goed gesprek en veel tijd voor de zon. Hier dompel je jezelf onder in alle rust. Als je 's ochtends geen tijd hebt om te ontbijten, kan dat natuurlijk ook later. En als je 's nachts nog trek hebt in een snack... loop je nog even langs het buffet. De shuttle service brengt je naar het strand wanneer je wilt. Of duik in de zwembaden, binnen en buiten.
Vanaf € 1,069.00 | Meer informatie Boek reis |
Overwinteren Algarve - Apt. Oura View Beach Club
Appartementen Oura View Beach Club: centraal gelegen aan het strand én op loopafstand van het gezellige centrum! Albufeira, mooi gelegen op de rotsen aan een baai, is één van de zeer populaire toeristische trekpleisters van de Algarve! Het heeft, naast fraaie stranden waar het heerlijk languit luieren is, een gezellig centrum met een zeer levendige sfeer. Winkeltjes, terrasjes, cafeetjes... u vindt het allemaal in de straatjes rondom het plein! Kortom: een vakantieplaats waar verveling echt uitgesloten is!Wij bieden u ook een 8- tot 22-daagse winterzonvakantie met verblijf in Appartementen Oura View Beach Club.
Vanaf € 777.00 | Meer informatie Boek reis |