Overwinteren Algarve - Aparthotel Luna Alvor Village

Luna Alvor Village: prachtig modern complex, rustig gelegen! Alvor is een klein vissersstadje en ligt ongeveer 5 km westelijk van Portimão/Praia da Rocha. Het plaatsje ligt aan de lagune welke zich opent op de Atlantische Oceaan. Gedurende de Moorse bezetting was er een kasteel welke echter, net als de rest van het plaatsje, door de aardbeving van 1755 werd vernietigd. In het centrum van Alvor gaan smalle straatjes met leuke winkeltjes, restaurants en gezellige barretjes. Op zo'n 500 m vindt men één van de fijnste zandstranden van Algarve.

Vanaf € 661,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Natura Algarve Club

Natura Algarve Club
Stip Reizen

Zonvakantie Portugal - Natura Algarve Club *** Natura Algarve Club is een verzorgd appartementencomplex met ruime, modern ingerichte studio?s en appartementen. Overdag kunt u heerlijk relaxen aan het zwembad, loopt u binnen 10 minuten naar het goudgele strand en vindt u tal van uitgaansgelegenheden binnen handbereik. Natura Algarve Club kent een centrale ligging in Praia da Oura, op ca. 450 meter van het centrum en nabij de bekende Strip van Albufeira (ca. 750 meter). In het levendige centrum van Praia Da Oura vindt u de Strip, een straat vol met gezellige kroegjes. Tevens zijn hier prachtige zandstranden. Op ca. 3 kilometer afstand van Praia Da Oura ligt u één van de bekendste badplaatsen van de Algarve, Albufeira. In het oude gedeelte van Albufeira, dat is uitgegroeid van een vissersdorpje tot de belangrijkste toeristische badplaats van de Algarve, vindt u nog de typisch Portugese sfeer terug. U vindt hier lange zandstranden, kleine knusse straatjes in de oude stad en trendy barretjes en restaurants. Of u er nu voor kiest om de Algarve beter te leren kennen of om te genieten van de Portugese zon aan het zwembad van het hotel, u zult een fantastische zonvakantie tegemoet gaan!

Vanaf € 325.00 Meer informatie Boek reis

Fly-drive Portugal Compleet

Fly-drive Portugal Compleet
Kras.nl

Individuele vliegreis incl. hotels, huurauto en ontbijt met o.a. Beja, Évora, Porto, Cascais en Algarve

Vanaf € 1,107.00 Meer informatie Boek reis

Hotel Tivoli Carvoeiro

Hotel Tivoli Carvoeiro
Sunweb Zomer

Hotel Tivoli Carvoeiro wordt voor de zomer helemaal gerenoveerd, het is een uniek hotel op een prachtige rustige locatie bij de baai van Carvoeiro. De accommodatie is modern ingericht, maar wel met een authentieke en gezellige touch. Het pittoreske centrum van Carvoeiro ligt op loopafstand, maar er gaat ook een gratis shuttlebusje. Ook ligt het hotel direct aan het strand. Met een ruime keuze aan ontspanningsmogelijkheden zoals meerdere zwembaden en wellnessfaciliteiten, heb je hier een heerlijke vakantie voor de boeg.

Vanaf € 809.00 Meer informatie Boek reis