Vitors Plaza
Vitors Plaza heeft een rustige ligging tussen Praia da Rocha en Alvor in. In de buurt is er van alles te doen, verder biedt het appartement een gratis shuttlebusje naar het strand aan. Dit gezellige familiecomplex heeft een binnen- en buitenzwembad met liggedeelte om even lekker te ontspannen. Ook heeft het een fitnessruimte, minigolf en een volleybal- en tennisbaan.
Vergelijkbare reizen
App. Do Parque
Vanaf de in traditioneel Portugese stijl gebouwde Appartementen Do Parque heb je een schitterend uitzicht over zee. Hiervandaan is het ongeveer vijf minuutjes wandelen naar het goudgele zandstrand en het oude vissersdorpje Olhos d'Agua is al even snel te bereiken. Hier kun je souvenirs aanschaffen in de winkeltjes en een tafel uitzoeken bij een van de vele eethuisjes, voor bijvoorbeeld een heerlijk bord kip piri piri. De comfortabele appartementen liggen in een rustige omgeving, boven aan de groen begroeide, rotsachtige kustlijn. Vanuit sommige appartementen heb je dan ook (zij) zeezicht en kun je het geluid van de golven horen op je balkon. De twee zwembaden bieden verkoeling tijdens een warme zomerdag en bij de bar worden verfrissende drankjes geschonken. Voor eventuele kinderen is er een apart kinderbad aanwezig. Eventjes helemaal ontspannen? Dat kan door lekker weg te dromen in de jacuzzi en eventjes de sauna in te duiken.
Vanaf € 297.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Presidente
Nette, ruime appartementen gelegen in Praia dos Castelos, vlakbij het mooie strand. Het complex ligt tussen de gezellige centra van Praia da Rocha en Praia do Vau in, welke beide op circa 15 minuten loopafstand te vinden zijn.
Vanaf € 234.00 | Meer informatie Boek reis |
Luna Clube Oceano
Prima appartementen met uitstekende ligging nabij het strand.
Vanaf € 26.00 | Meer informatie Boek reis |