Vitor's Plaza

Aan het zwembad luieren of liever actief bezig zijn en eerste willen worden bij een potje minigolf? Vitor's Plaza in Praia da Rocha is een heerlijk familiecomplex met vermaak voor jong en oud. Heb je het zwembad getest en van het lekkers in het restaurant gesnoept, trek dan de omgeving in. Huur een auto en ga op zoek naar intieme baaien en de leukste dorpen. Blijf je aan het eind van de dag hangen in zo'n gezellig Portugees eethuis waar de kip Piri Piri in schalen op tafel komt? Of draai je zelf je hand niet om voor een culinair hoogstandje in je appartement. Vervelende keuzes zo in je vakantie.

Vanaf € 366,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Appartementen Jardim do Vau

Appartementen Jardim do Vau
DeJongIntra.nl

Direct aan de Atlantische Oceaan gelegen zeer mooi complex.

Vanaf € 35.50 Meer informatie Boek reis

Hotel Baia de Montegordo

Hotel Baia de Montegordo
Sunweb Zomer

Hotel Baia de Montegordo is een comfortabel hotel in de Portugese Algarve. Vooral wanneer je op zoek bent naar zon, zee en strand, ben je hier aan het juiste adres. Het zachte gele zandstrand ligt op korte loopafstand van het hotel en op het dak vind je een zonneterras op lekker in te plonsen.

Vanaf € 299.00 Meer informatie Boek reis

Overwinteren Algarve - Aparthotel Luna Alvor Village

Overwinteren Algarve - Aparthotel Luna Alvor Village
Kras.nl

Luna Alvor Village: prachtig modern complex, rustig gelegen! Alvor is een klein vissersstadje en ligt ongeveer 5 km westelijk van Portimão/Praia da Rocha. Het plaatsje ligt aan de lagune welke zich opent op de Atlantische Oceaan. Gedurende de Moorse bezetting was er een kasteel welke echter, net als de rest van het plaatsje, door de aardbeving van 1755 werd vernietigd. In het centrum van Alvor gaan smalle straatjes met leuke winkeltjes, restaurants en gezellige barretjes. Op zo'n 500 m vindt men één van de fijnste zandstranden van Algarve.

Vanaf € 661.00 Meer informatie Boek reis