Titanic Beach Resort

Zonvakantie Turkije - Titanic Beach Resort ***** Welkom aan boord! Het luxe 5-sterren hotel Titanic Beach Resort is gebouwd in de stijl van het beroemde schip de Titanic. In het Titanic Beach Resort, één van de bekendste hotels aan de Turkse Rivièra, ontbreekt het u aan werkelijk niets! Boek snel uw onvergetelijke zonvakantie Turkije nú en laat u heerlijk in de watten leggen. U verblijft op basis van Ultra All Inclusive! Het heerlijke hotel Titanic Beach Resort heeft u enorm veel te bieden. Wat dacht u van diverse binnen- en buitenrestaurants, gezellige bars, verschillende zwembaden en waterglijbanen voor volwassenen en kinderen. Of een ligging aan een heerlijk privé-strand (Lara)? Alsof dat nog niet genoeg is verblijft u ook nog eens op basis van Ultra All Inclusive. Als dat geen genieten is... U bevindt zich op ca. 12 km. van de bekende Turkse badplaats Antalya. U kunt dus gemakkelijk een dagje deze gezellige stad met haar vele terrasjes, cafés en winkeltjes bezoeken. In de omgeving vindt u ook diverse andere prachtige bezienswaardigheden, zoals de 'Ruïnes van Perge', de Düdenwatervallen, Pamukkale en het Karaalioglu Park! Boek deze heerlijke zonvakantie Turkije en verblijf o.b.v. Ultra All Inclusive in het zeer populaire Titanic Beach Resort.

Vanaf € 387,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Fly-drive De parels van Zuidwest-Turkije

Fly-drive De parels van Zuidwest-Turkije
Kras.nl

Fly-drive De parels van Zuidwest-Turkije

Vanaf € 747.00 Meer informatie Boek reis

Hotel Royal Holiday Palace

Hotel Royal Holiday Palace
Sunweb Zomer

Aan het goudgele zandstrand van Lara ligt het schitterende Hotel Royal Holiday Palace. Hoewel je hier niets te kort zult komen en je als een echte 'royal' zult voelen, is het misschien ook leuk om de stad Antalya eens te bezoeken. Dit kan makkelijk met de dolmus die voor het hotel stopt. Het hotel heeft niet alleen van buitenaf de looks van een paleis, maar ook het sjieke interieur dat erbij hoort. De stijlvolle kamers zijn ruim en vormen de ideale basis voor een heerlijke vakantie. In de tuin is het mogelijk om een rustig plekje te vinden om heerlijk weg te dromen, maar je kunt er ook voor kiezen om de gezelligheid op te zoeken tijdens één van de vele activiteiten. Voor kinderen is er een sprankelende miniclub, waar ze geschminkt kunnen worden, spelletjes kunnen doen en kunnen knutselen met leeftijdsgenootjes. Ook is er voor hen een apart kinderzwembad met glijbanen. Ben je te oud voor de kinderglijbanen? Niet getreurd, ook in het grote zwembad in de tuin zijn ook vier spectaculaire glijbanen te vinden. Hoewel er tijdens de uitgebreide buffetten voor iedereen wel iets lekkers te vinden is, kun je ook nog reserveren voor maar liefst vijf à-la-carte restaurants. De keuze om ergens een verfrissend drankje te doen is haast oneindig. Gedurende de dag zijn er verschillende bars geopend en kun je aan het zwembad en het strand van vrolijk gekleurde (alcoholvrije) cocktails genieten. Maar ook 's avonds, bijvoorbeeld onder het genot van sfeervolle piano muziek in de lobbybar of al genietend van de sterrenhemel buiten bij de Terrace Bar.

Vanaf € 564.00 Meer informatie Boek reis

Hotel WOW Kremlin Palace

Hotel WOW Kremlin Palace
Sunweb Zomer

Bij Hotel WOW Kremlin Palace is groots opgezet en zoals de naam al zegt, zult u meteen het Kremlin herkennen. Het hotel is pal aan zee gelegen, zodat u zo het strand op kan lopen. Als dat nog niet genoeg is, kunt u zich heerlijk vermaken in het hotel zelf. Er zijn maar liefst negen waterglijbanen en met acht tennisbanen hoeft u zich hier niet te vervelen. Verder kunt u gratis gebruikmaken van de sauna, het fitnesscentrum en de hamam. Hotel WOW Kremlin Palace heeft alle benodigdheden voor een geslaagde vakantie!

Vanaf € 509.00 Meer informatie Boek reis