Auto Hogar
Autohogar is al vele jaren een populair hotel. Verwacht geen luxe, maar wel een net hotel op een centrale locatie met scherpe prijzen. De kamers zijn basic, maar comfortabel en onlangs gerenoveerd. Het hotel ligt aan de Avinguda del Parallel met het gelijknamige metrostation 'om de hoek'. Via de sfeervolle volksbuurt El Raval wandel je binnen enkele minuten de Gotische wijk in waarbij je de Ramblas onderweg oversteekt.
Vergelijkbare reizen
Amaraigua
Dit gezellige hotel heeft een unieke ligging, namelijk direct aan het strand van Malgrat de Mar. Dat wordt dus heerlijk genieten op je balkon met (zij)zeezicht. Vanaf het terras kan je direct het strand oplopen om vervolgens een frisse duik te nemen in de zee. Blijf je liever in het hotel, geniet dan van een koele sangria op je ligbed bij het zwembad. Wist je ook dat Malgrat de Mar een ideaal vertrekpunt is voor een bezoek aan Barcelona dat op een uur rijden (of per trein) ligt.
| Vanaf € 266.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Suizo
Midden in de Gotische Wijk nabij de Ramblas en de Plaza de Catalunya. Op ca. 200 m van de indrukwekkende kathedraal van Barcelona. Metrostation Jaume 1 op ca. 20 m.
| Vanaf € 91.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Andante
Populair modern hotel met geweldige ligging en een heerlijk dakterras met zwembad!
| Vanaf € 162.00 | Meer informatie Boek reis |


