Cruise Middellandse Zee & Ibiza & Hotel BQ Apolo
8-daagse cruise vanuit Palma de Mallorca naar Palermo, Napels, Savona, Barcelona en Ibiza- inclusief transfers, vliegreis en hotel
Vergelijkbare reizen
Ma Prairie
Camping Ma Prairie in Canet en Rousillon is een rustige familiecamping in een mooie groene omgeving en gelegen op circa 3 kilometer van de unieke fijne zandstranden van Zuid Frankrijk. Op Ma Prairie zijn het kinderbad met speeltoestel en het grote bad met glijbanen belangrijke troeven. Op het multisportterrein vindt je altijd wel vrienden die samen met jou een balletje willen trappen en dan kun je meteen weer afspreken voor morgen. In het hoogseizoen organiseert het animatieteam ondere andere spelletjes, toernooitjes en minidisco. Cultuur snuiven? Bezoek dan bijvoorbeeld in het binnenland Céret of Prades. En het is ook geen slecht idee om Barcelona op de 'to do list' te zetten. Ongeveer twee uur rijden maar nog beter: pak de trein.
| Vanaf € 99.00 | Meer informatie Boek reis |
Cruise Middellandse Zee & Ibiza & Hotel BQ Apolo
8-daagse cruise vanuit Palma de Mallorca naar Palermo, Napels, Savona, Barcelona en Ibiza- inclusief transfers, vliegreis en hotel
| Vanaf € 1,061.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Mercury
Hotel Mercury ligt tegenover het strand van de gemoedelijke badplaats Santa Susanna. Het hotel heeft veel te bieden voor jong en oud. Zo is er een buitenzwembad, een kinderbadje, een fitnessruimte en een animatieprogramma voor alle leeftijden. In de miniclub worden allerlei leuke activiteiten georganiseerd en kunnen kinderen heerlijk spelen met al het speelgoed. Andere vormen van vermaak zijn een potje jeu de boules, feestavonden met diverse thema's en natuurlijk het nabijgelegen strand. Tevens stapt u vanuit Hotel Mercury zo op de trein naar Barcelona om na ruim een uur over de Ramblas te flaneren. Een leuke afwisseling tijdens een heerlijke strandvakantie.
| Vanaf € 172.00 | Meer informatie Boek reis |


