Cruise Westelijke Middellandse zee
Per Costa Diadema naar de Westelijke Middellandse zee, met o.a. Barcelona en Rome
Vergelijkbare reizen
Hotel Via Augusta
Rustig gelegen hotel, met Nederlandse receptioniste. Op ca. 5 minuten loopafstand van de populaire wijk Gràcia waar u tal van originele restaurantjes kunt vinden!
| Vanaf € 31.00 | Meer informatie Boek reis |
Single Reis Proef en beleef Catalonië (30-45 jaar)
Vliegreis Spanje exclusief voor singles 30-45 jr! Incl. 1-pers.kamer in een prima 3-sterren hotel, ontbijt & diner, leuke uitstapjes en activiteiten
| Vanaf € 946.00 | Meer informatie Boek reis |
H10 Art Gallery
Rustige omgeving, maar toch vlak bij het centrum van Barcelon? Verblijf dan in het moderne en artistieke hotel H10 Art Gallery. Het hotel heeft een erg eigentijdse inrichting en alles is modern, strak en fris. Even afkoelen? Ontdek het buitenzwembad op het dakterras. Nog vragen over de stad? Het personeel deelt graag al hun kennis. Begin de dag vol energie met een ontbijt om van te smullen in het Modern art restaurant. Tijd voor een tussendoortje of zin in een cocktail? Ontdek het Pop art cafetaria. Even ontspannen met een drankje op het L'Olivera Terras. Klinkt dit goed in de oren? Dan is H10 Art Gallery de perfecte uitvalsbasis voor een stedentrip Barcelona.
| Vanaf € 286.00 | Meer informatie Boek reis |


