Hotel Glories
Hotel Glories in Barcelona is een sfeervol 3-sterren hotel met ongeveer 65 kamers. Het hotel ligt in de zogenoemde high-techwijk 22@, op ongeveer 2,5km van Plaza Catalunya. Er is een metrostation vlakbij waardoor u gemakkelijk andere delen van de stad kunt bereiken. In het hotel vindt u een cafetaria waar u 's morgens kunt aanschuiven voor een ontbijt. Verder worden er hapjes en snacks geserveerd, maar het is natuurlijk het fijnst om uitgebreid te genieten van de Spaanse keuken in één van de vele restaurants die vlakbij Hotel Glories liggen. Geniet van een heerlijk weekendje Barcelona en ontdek al het moois van de stad te bieden heeft.
Vergelijkbare reizen
Le Bois Fleuri
De kindvriendelijke familiecamping Le Bois Fleuri ligt net buiten de drukte van Argèles sur Mer. De camping ligt in een bosrijk gebied. Met een treintje dat heen en weer pendelt, kun je naar het centrum of de stad. Camping Le Bois Fleuri beschikt onder andere over een mooi verwarmd zwemparadijs van maar liefst circa 1000 vierkante meter met een apart kinderbad, waterglijbaan en zonneterras met ligstoelen. Voor een daguitstapje komt de ommuurde middeleeuwse vestingstad Carcassonne met haar oude pleintjes, antieke fonteinen en smalle straatjes zeker in aanmerking. Maar omdat Camping Le Bois Fleuri niet ver van de Spaanse grens ligt, kun je ook een dag naar Barcelona gaan. Lekker slenteren over de Ramblas, tapas eten of een voetbalwedstrijd kijken in Camp Nou.
| Vanaf € 159.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Condado
Charmant boutique hotel met een zeer goede service en leuke ligging in de wijk Eixample!
| Vanaf € 36.00 | Meer informatie Boek reis |
Cruise naar de Westelijke Middellandse Zee
Per Navigator of the Seas***+ naar de Westelijke Middellandse Zee, o.a. naar Gibraltar, Barcelona, Valencia, Malaga, Lissabon
| Vanaf € 1,356.00 | Meer informatie Boek reis |



