Hotel Hesperia Barri Gotic

Recentelijk gerenoveerd hotel in de gezellige Gotische wijk. Perfecte ligging ten opzichte van het strand en de populaire Ramblas.

Vanaf € 41,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Playa Montroig

Playa Montroig
TUI.nl

Camping Playa Montroig in Montroig del Camp is een dorp op zich met zwembaden met glijbanen en watervallen, sportfaciliteiten zoals tennisbanen en een multisportterrein, een supermarkt en er is zelfs een dokterspost. Op het strand kun je meedoen met beachvolleyballen of ga lekker watersporten, bijvoorbeeld surfen, kajakken of waterfietsen). Salou ligt "om de hoek" en dat is prettig als je een beetje wilt shoppen of op zoek gaat naar een gezellig restaurantje. Het is ook zeker de moeite waard om een dag naar PortAventura en dan moet je na terugkomst maar eens proberen te achterhalen wie de meeste lol hebben gehad, de kinderen of de ouders. Ook een geweldig idee: pak de trein naar Barcelona, en even later wandel je al op de Ramblas.

Vanaf € 196.00 Meer informatie Boek reis

Zeecruise van Italië naar Amsterdam - MS Costa Luminosa

Zeecruise van Italië naar Amsterdam - MS Costa Luminosa
Kras.nl

Vorig jaar waren onze cruises van Italië naar Amsterdam razend populair. En ook nu zijn wij er in geslaagd hutten in te kopen op deze prachtcruise! Vanuit Italië varen we, via de Spaanse steden Barcelona, Cádiz en Vigo, de Portugese hoofdstad Lissabon en het Ierse Cork naar ons eigen Amsterdam! We verblijven op het prachtige schip MS Costa Luminosa dat van alle gemakken is voorzien! Bovendien zijn de vliegreis naar Italië, transfer én alle maaltijden aan boord inbegrepen! Wees er snel bij, want ook deze keer verwachten we weer veel belangstelling! En... er is slechts één vertrekdatum, namelijk 4 mei 2010!

Vanaf € 1,149.00 Meer informatie Boek reis

Hotel Kaktus Playa

Hotel Kaktus Playa
DeJongIntra.nl

Fijn hotel in Calella met ook een eigen Beach Club!

Vanaf € 105.00 Meer informatie Boek reis