Single Reis Andorra & Barcelona
Rondreis Andorra en Spanje voor singles incl. ontbijt, diner en excursies naar o.a. Andorra la Vella, Os de Civis, Vall de Nuria en Barcelona
Vergelijkbare reizen
Hotel Leonardo Las Ramblas (voorheen Principal)
Geheel gerenoveerd, populair, gunstig geprijsd hotel met uitstekende ligging nabij de Ramblas. Het dakterras beschikt over een zwembad!
Vanaf € 178.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Glories
Hotel Glories in Barcelona is een sfeervol 3-sterren hotel met ongeveer 65 kamers. Het hotel ligt in de zogenoemde high-techwijk 22@, op ongeveer 2,5km van Plaza Catalunya. Er is een metrostation vlakbij waardoor u gemakkelijk andere delen van de stad kunt bereiken. In het hotel vindt u een cafetaria waar u 's morgens kunt aanschuiven voor een ontbijt. Verder worden er hapjes en snacks geserveerd, maar het is natuurlijk het fijnst om uitgebreid te genieten van de Spaanse keuken in één van de vele restaurants die vlakbij Hotel Glories liggen. Geniet van een heerlijk weekendje Barcelona en ontdek al het moois van de stad te bieden heeft.
Vanaf € 57.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel NH Barcelona Centro
Gunstig maar toch rustig gelegen op ca. 100 m van de Ramblas en ca. 200 m van de Plaça de Catalunya. Metrostation op ca. 100 m. Nabij het hotel zijn vele barretjes en restaurants.
Vanaf € 110.00 | Meer informatie Boek reis |