Solmar
De gezellige camping Solmar in het levendige Blanes heeft een mooie ligging, veel faciliteiten en een prachtig zwembad waar veel activiteiten georganiseerd worden. Voor de kinderen is er een speeltuin, een zwembad met een kinderbad en een miniclub. De camping ligt te midden van het bruisende nieuwe centrum van Blanes. Vanaf de camping loop je zo naar het strand of Blanes uit. De camping is vooral geschikt voor families met kinderen, alleenreizende jongeren zijn helaas niet toegestaan. Camping Solmar is ideaal voor een heerlijke vakantie met het hele gezin! En als je er een dag op uit wilt om wat meer van de omgeving te zien dan zul je moeten kiezen. Kies je voor een mooie stad? Ga dan naar Barcelona of Gerona. Toch liever wat meer natuur? Neem dan je snorkelspullen mee en zoek zo'n mooie baai op. Ook onder water kijk je je ogen uit.
Vergelijkbare reizen
Coste Rouge
Camping La Coste Rouge in Argeles sur Mer is een familiecamping op ongeveer een kilometer afstand van het strand. In juli en augustus is er een pendeldienst waar je gebruik van kunt maken. De kinderen vermaken zich trouwens ook uitstekend bij het zwembad en op de glijbaan. Je zit hier niet al te ver van de grens met Spanje, dus een dagtocht naar Barcelona behoort tot de mogelijkheden. Zie je je al flaneren op de Ramblas of rondlopen in het immens grote Nou Camp voetbalstadion? Voor een ander soort cultuur kun je ook nog denken aan Figueras, waar het Dali-museum is. Natuurliefhebbers zitten hier ook goed want je zit hier aan de voet van de Pyreneeën, dus pak je wandelschoenen in en trek de bergen in.
| Vanaf € 151.00 | Meer informatie Boek reis |
Appartementen Pins Platja
Apartamentos Pins Platja ligt tussen Cambrils en Salou in. De appartementen zijn verdeeld over diverse gebouwen op het complex, waarvan er twee aan het strand gelegen zijn. Apartamentos Pins Platja biedt 2 buitenbaden en een apart kinderbadje voor de kleintjes. Ook zijn er een miniclub en speeltuin waar kinderen heerlijk kunnen spelen en banjeren. De oudere kinderen vermaken zich in de speelhal en kunnen tafeltennissen. Ondanks de kookvoorzieningen in uw appartementen kunt u ook aanschuiven in het buffetrestaurant of een pizza bestellen in de pizzeria. Het is tenslotte vakantie. Net buiten het terrein van Apartamentos Pins Platja vindt u een bushalte met verbindingen naar Cambrils, Salou en zelfs ook naar Barcelona.
| Vanaf € 59.00 | Meer informatie Boek reis |
Aparthotel Calabria
In het hart van de wijk Eixample. Het hotel beschikt over ruime kamers en een goed ontbijt!
| Vanaf € 65.00 | Meer informatie Boek reis |


