RIU Kaya Palazzo

Voor wie zich tijdens zijn vakantie graag in weelde baadt, is RIU Kaya Palazzo een pareltje onder de Turkse zon. Want zodra je hier een voet over de drempel zet, kom je in een bijzondere wereld terecht. Het vele marmer en prachtig donkere hout maken dat het hotel direct sfeervol aanvoelt. Maar ook buiten is het overal goed toeven. In het beach zwembad met zoet én zout water is het heerlijk ronddobberen;lunchen doe je haast met de tenen in het zand. 's Avonds na het diner roept de sterrenhemel om een afzakkertje. En welk drankje dat ook wordt, werkelijk álles is inclusief. Is dat de Grote Beer daar in de verte?

Vanaf € 644,00
 
 

Vergelijkbare reizen

RIU Kaya Palazzo

RIU Kaya Palazzo
TUI.nl

Voor wie zich tijdens zijn vakantie graag in weelde baadt, is RIU Kaya Palazzo een pareltje onder de Turkse zon. Want zodra je hier een voet over de drempel zet, kom je in een bijzondere wereld terecht. Het vele marmer en prachtig donkere hout maken dat het hotel direct sfeervol aanvoelt. Maar ook buiten is het overal goed toeven. In het beach zwembad met zoet én zout water is het heerlijk ronddobberen;lunchen doe je haast met de tenen in het zand. 's Avonds na het diner roept de sterrenhemel om een afzakkertje. En welk drankje dat ook wordt, werkelijk álles is inclusief. Is dat de Grote Beer daar in de verte?

Vanaf € 644.00 Meer informatie Boek reis

Hotel Club Asteria Belek

Hotel Club Asteria Belek
Sunweb Zomer

Midden in een prachtige tuin met dadelpalmen, naaldbomen en bloeiende planten ligt het mooie Hotel Club Asteria Belek. Het centrum van Belek is na een korte rit met de dolmus (een kleine bus) te bereiken. Het zal hier niet lang duren voordat je op het strand ligt, want het goudgele zandstrand ligt pal voor de deur. Dit populaire hotel is ruim opgezet en door de weelderige tuin is er altijd wel een fijn (schaduwrijk) plekje te vinden. Overdag is het heerlijk toeven bij één van de zwembaden, zo is er het grote zwembad met twee glijbanen of de rustgevende 'Relax Pool'. 's Avonds kun je genieten van goede maaltijden in één van de restaurants. Bij het uitgebreide buffet is altijd wel iets naar wens te vinden, maar je kunt ook eens een reservering maken in een à-la-carte restaurant. Probeer bijvoorbeeld eens de Turkse keuken of geniet van de meest verse vis? Hou je van de Italiaanse of Chinese keuken? Deze restaurants kun je hier ook vinden. 's Ochtends en 's middags kunnen kinderen de tijd van hun leven beleven in de miniclub. Onder begeleiding van een professioneel animatieteam worden leuke creatieve en sportieve activiteiten georganiseerd. De perfecte plek om vakantievriendjes te maken. Te oud voor de miniclub, maar wel zin om lekker actief bezig te zijn? Het animatieteam organiseerd de hele dag door leuke activiteiten, in het water en op het droge. Je kunt je ook uitleven op de tennisbaan. Wie liever alleen maar relaxt op vakantie kan het rustgevende wellnesscenter eens uitproberen en bijvoorbeeld helemaal wegdromen tijdens een rustgevende massage.

Vanaf € 374.00 Meer informatie Boek reis

Adam & Eve

Adam & Eve
Sunweb Zomer

Design hotel Adam & Eve is niet zomaar één van de vele hotels aan de Turkse Rivièra. Dit ontzettend moderne hotel is een bijzondere verschijning, direct aan het goudgele zandstrand in de groene omgeving van Belek. Het lifestyle hotel wordt ook wel omschreven als 'de hemel op aarde' en heeft al meerdere prijzen gewonnen vanwege het uitmuntende design. In het hotel is de kleur wit veelvuldig gebruikt en staat voor puurheid. Ook zijn er veel spiegels en glas gebruikt, waarbij de spiegels ervoor staan de je nooit alleen zult zijn en glas de rijkdom van het leven weergeeft. Overal kun je de ultieme luxe ervaren, van je strak ingerichte kamer tot de trendy bars, waar je bijvoorbeeld een drankje aan één van 's werelds langste bars kunt bestellen. De bars en restaurants zijn te vinden in de Apple Garden , met een plafond van 22 meter hoog en wel 4.980.000 spiegeltjes aan de muren. Het meest bijzondere restaurant moet haast wel restaurant Blind zijn, waar je in het donker kunt dineren. Maar er is bijvoorbeeld ook een sushi en teppanyaki restaurant. Voor de à-la-carte restaurants kun je een reservering maken bij één van de engelen die in het hotel voor je klaar staan. Bij het hotel zijn twee zwembaden te vinden waarvan één met de grootte van wel twee olympische baden. Ook is er een zwembad met vier glijbanen. De gehele dag door kun je meedoen aan (sportieve) activiteiten. Begin de dag bijvoorbeeld goed met een les pilates. Geen zin om actief bezig te zijn? 's Middags kun je mee doen aan een backgammon tournooi, maar echt helemaal relaxen kan natuurlijk in het schitterende wellnesscenter.

Vanaf € 679.00 Meer informatie Boek reis