Hotel Ambrosia

Pal aan het zandstrand van Bitez ligt het moderne Hotel Ambrosia. Het knusse centrum ligt op wandelafstand en vlak bij het hotel kun je de dolmus (een kleine bus) naar het centrum van de bruisende stad Bodrum nemen. Het hotel is van buiten strak en modern en binnen zijn de moderne aspecten gecombineerd met een stijlvolle inrichting. Bij het hotel is een zwembad met kinderbad te vinden. Rondom het zwembad en op het strand kun je gedurende de dag meedoen aan leuke spellen en activiteiten. Maar je kunt natuurlijk ook er voor kiezen om helemaal niks te doen en alleen maar te relaxen. Er zijn verschillende bars en restaurants aanwezig. 's Ochtends en 's avonds staat er een heerlijk buffet klaar, maar kun je er ook voor kiezen om in het Ambrosia Steakhouse in de mooie tuin een hapje te eten.

Vanaf € 369,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Hotel Kervansaray Bodrum

Hotel Kervansaray Bodrum
Suntip.nl

Iets boven zee tegen een met pijnbomen begroeide helling, op ca. 7 km van Torba en ca. 11 km. van Bodrum. Aan de voet van het complex is een zwemplateau (bereikbaar per lift).

Vanaf € 439.00 Meer informatie Boek reis

Hotel Voyage Torba Private

Hotel Voyage Torba Private
Turkije.nl

In het 5-sterren Voyage Torba Private in het Turkse Bodrum verblijft u in een chique vakantie villa, met een swim up kamer. Dit resort heeft een privé zwembad, een waterpark met glijbanen en een Spa & Wellness center, voor een uitmuntende ultra all-inclusive vakantie!

Vanaf € 879.00 Meer informatie Boek reis

Mandarin Resort

Mandarin Resort
TUI.nl

Een oase van rust midden in het gezellige centrum van Bodrum. 's Ochtends loop je door de mooie tuinen naar het restaurant voor een lekker ontbijt. Aan de rand van het zwembad met een goed boek kom je helemaal tot rust en ook het strand is dichtbij. Heb je genoeg van het luieren in de zon? Je wandelt het hotel uit en je bent zo in het centrum met de leuke winkeltjes, mooie haven en gezellige bars en restaurants.

Vanaf € 334.00 Meer informatie Boek reis