Camping Domaine d'Inly
Een mooie en traditioneel gerenoveerde boerderij op een 15 hecatare groot groen park; van harte welkom op Camping Domaine d'Inly. In Zuid-Bretagne, halverwege de Golf van de Morbihan en de Baai van La Baule vindt u deze camping. Rust, ruimte en ontspanning in een bosrijke omgeving en op slechts vijf minuten afstand van de stranden en het centrum van Penestin. Het gehele seizoen worden er tal van activiteiten georganiseerd voor jong en oud en beleven de kinderen veel zwemplezier in het zwembad met waterglijbaan. Op de vijver van de camping kunt u kanoën of een rondje maken op de waterfiets. De omgeving leent zich uitstekend om er met de fiets of misschien wel te paard op uit te trekken. Of trek uw wandelschoenen aan en geniet van de mooie landschappen. Camping Yelloh! Village Domaine d'Inly wacht op u!
Vergelijkbare reizen
Camping Le Port de la Chaine
Camping Le Port de la Chaine is een fijn vakantieadres voor een heerlijke vakantie in Frankrijk. Voor en frisse duik is er een zwembad en kinderen kunnen lekker spelen in het kinderbadje of in de speeltuin. Heb je trek in wat lekkers? Bij de snackbar wordt gezorgd voor smakelijke snacks.
| Vanaf € 219.00 | Meer informatie Boek reis |
8-daagse busrondreis Normandische invasiestranden, Bretagne en Parijs
Tijdens deze prachtige reis bezoekt u vele hoogtepunten rond de Normandische kust, de Bretonse kust en de hoofdstad Parijs.
| Vanaf € 599.00 | Meer informatie Boek reis |
Résidence An Douar
Résidence An Douar biedt al het moois van Bretagne. De rust, de natuur, de schitterende stranden, de fabuleuze zonsondergangen en pittoreske dorpjes. Je hebt het vanaf Résidence An Douar allemaal binnen handbereik. Op het terrein zelf vind je ook een hoop voorzieningen. Je kunt heerlijk ontspannen in de sauna en de hammam. Kinderen zullen genieten van de speelplaats en natuurlijk van het zwembad. Naast dit zwembad kun je heerlijk zonnen in de zonstoelen. De restaurants en het centrum zijn op loopafstand, maar het strand is pas helemaal dicht bij huis. Je hoeft slechts de straat over te steken en dan sta je al met je voeten in het zand. Vanuit sommige appartementen kijk je ook uit over de zee. Die luxe heeft misschien niet iedereen, wel zijn alle verblijven volledig ingericht.
| Vanaf € 99.00 | Meer informatie Boek reis |

