Camping Le Domaine de Léveno 2017
Camping Le Domaine de Léveno is een levendige, gezellige camping in het zuiden van Bretagne. Ontdekt dit mooie gebied vanaf deze camping. Je kunt overdag gemakkelijk de stranden ontdekken. La Baule wordt gezien als het mooiste strand van deze Franse regio en als één van de mooiste van heel Frankrijk. Dit mooie strand is op slechts 5 kilometer. Natuurlijk mag Camping Le Domaine de Léveno er zelf ook zijn. Het behoorlijk grote zwemgedeelte is altijd populair bij de kinderen en de waterglijbanen al helemaal. Langs het zwembad genieten op één van ligstoelen is ook al ontzettend fijn. De kinderen vermaken zich hier toch wel. Is het niet met de sportfaciliteiten, dan wel met de leuke activiteiten van het animatieteam (alleen in het hoogseizoen).
Vergelijkbare reizen
RCN Port l'Epine
RCN camping Port l'Epine in Trélévern is een kleine, gemoedelijke camping en ligt direct aan de zee. Bij laag water loop je zo het strand op. Op de camping vind je een verwarmd zwembad waar jong en oud zich kostelijk vermaken. En als de kids niet in het zwembad of op het strand zijn kun je ze vinden in de speeltuin. Ook - voor sommigen - niet onbelangrijk, dit is een "Nederlandse" camping. Dus erger je je regelmatig aan Fransen die alleen maar Frans wensen te spreken, dat zal je op RCN camping Port l'Epine niet gebeuren. Blijf vooral niet 'hangen' op de camping, want de natuur in de Bretagne is zo mooi. Wat is er mooier dan een pittige wandeling langs de grillige kustlijn en genieten van de wondermooie uitzichten? Of ga op zoek naar de menhirs die we allemaal kennen uit de stripboeken van Asterix en Obelix en vraag je met bewondering af waarom die dingen in vredesnaam allemaal rechtop staan.
| Vanaf € 168.00 | Meer informatie Boek reis |
Château de Galinée
Welkom in de voormalige piratenstad Saint Cast! Château de Galinée ligt hier om de hoek en is dus een geweldige uitvalsbasis om deze plek te verkennen. De hoge versterkte stadswallen staan hier nog steeds. In de omgeving vind je ook nog een mooie verzameling oude forten die ervoor zorgen dat de geschiedenis van deze regio helemaal niet vergeten kan worden. Château de Galinée is zelf ook het bezoeken waard. Natuurlijk is de omgeving fijn, zo dicht bij de bossen en op 5 minuten van het strand. De camping zelf is ook erg prettig. Het waterpark is ontzettend populair bij jong en oud. Wel echt speciaal voor de jonge gasten is de kinderclub, De rest van de voorzieningen is juist ook leuk voor jong en oud samen. Samen bowlen, mini-golfen of een lekker een potje basketballen. Daarna nog een lekker frietje halen bij het restaurant en de dag is compleet.
| Vanaf € 309.00 | Meer informatie Boek reis |
Bellevue
Camping Bellevue ligt aan de baai van Erquy, op slechts 3 km van mooie, ruime zandstranden. Zoals de naam van de camping al aangeeft, biedt de Bretonse kust hier fantastische panorama's. Bijna alle plaatsen op camping Bellevue zijn mooi door hagen en struiken omgeven en bieden dan ook veel privacy. De camping beschikt over een zwembad met kinderbad dat al naar gelang de weersomstandigheden overkapt kan worden of juist niet. Daarnaast vermaken de kids zich prima in de speeltuin of bij de minigolf. En ben je er een dagje op uit getrokken, stop dan bij de ingang van de camping bij de crêperie want die overheerlijke Bretonse pannenkoeken die ze hier maken mag je niet missen!
| Vanaf € 114.00 | Meer informatie Boek reis |

