Camping Le Port de la Chaine

Camping Le Port de la Chaine is een fijn vakantieadres voor een heerlijke vakantie in Frankrijk. Voor en frisse duik is er een zwembad en kinderen kunnen lekker spelen in het kinderbadje of in de speeltuin. Heb je trek in wat lekkers? Bij de snackbar wordt gezorgd voor smakelijke snacks.

Vanaf € 219,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Camping Deux Fontaines

Camping Deux Fontaines
Sunweb Autovakanties

Op nog geen kilometer van de stranden van Tahiti-Raquénez ligt de ruime camping Deux Fontaines. Het terrein is wel 9 hectare groot en dat moet ook wel. Anders hebben alle voorzieningen geen plekje bij Camping Deux Fontaines. Alleen het waterpark neemt al veel ruimte in beslag. Ja, een gewoon zwembad kun je het echt niet noemen. Je kunt hier zelfs duiklessen volgen. De kinderen zullen fan zijn van alle voorzieningen, van het skatepark tot de mini-boerderij. Al gaat er misschien wel niets boven de geweldige waterglijbanen bij het buitenbad. Mocht het nou eens zo zijn dat het een dagje wat minder mooi is? Dan kan er gewoon doorgezwommen worden in het overdekte zwembad. De vakantieverblijven zijn natuurlijk volledig gemeubileerd en van allerlei gemakken voorzien. In wat voor verblijf je ook zit, je hebt altijd een eigen terrasje buiten. Zo kun je 's ochtends al beginnen met het genieten in de buitenlucht van Bretagne.

Vanaf € 239.00 Meer informatie Boek reis

Résidence Les Terrasses de Fort Boyard

Résidence Les Terrasses de Fort Boyard
Sunweb Autovakanties

Résidence Les Terrasses de Fort Boyard is een uitstekende uitvalsbasis om deze veelzijdige regio van Frankrijk te ontdekken. De residence ligt op steenworp afstand van het strand en beschikt over gratis parkeergelegenheid. De appartementen zijn modern gericht en van alle gemakken voorzien.

Vanaf € 209.00 Meer informatie Boek reis

Résidence Club Les Salines

Résidence Club Les Salines
Sunweb Autovakanties

Résidence Club Les Salines is een klein en rustig paradijs in de Franse regio Bretagne. Ideaal voor wanneer je even je batterijtje weer moet opladen na een jaar hard werken. Het vakantiepark ligt vlak bij het strand en 2 verwarmde buitenzwembaden.

Vanaf € 279.00 Meer informatie Boek reis