Domaine de Kerlann
Camping Domaine de Kerlann is een leuke familiecamping in Pont Aven. Het binnenzwembad is het hele seizoen geopend maar de openingsperiodes van het buitenbad en de 'Splash-zone', zijn afhankelijk van de weersomstandigheden. Als de kinderen niet in het zwembad zitten, dan zijn ze natuurlijk in de overdekte speeltuin en wie zich ook in de vakantie nog even lekker druk wil maken kan terecht bij diverse binnen en buiten fitnesstoestellen. Sportievelingen kunnen zich trouwens ook uitleven op het volleybalveld, op de tennisbaan of met tafeltennissen. Je kunt hier overigens ook jeu de boules spelen en boogschieten. Eropuit? De omgeving leent zich buitengewoon voor prachtige wandelingen, dus neem je wandelschoenen mee.
Vergelijkbare reizen
Domaine de Bodeuc
Domaine de Bodeuc is prachtig gelegen in het zuiden van Bretagne vlak bij de pittoreske haven van La Roche Bernard en midden in de riviervalley tussen Vannes en het Guerande schiereiland. Dit authentieke 19e eeuwse herenhuis is gebouwd met stenen van het Bodeuc kasteel, dat in de 17e eeuw vernietigd werd. In de 15 hectare grote tuin staan 150 jaar oude bomen. De eerste eigenaar was een Britse kapitein en hij heeft zeldzame planten meegebracht op al zijn buitelandse reizen. Het Domaine de Bodeuc ligt op slechts 20 minuten van de stranden en een golfbaan. In het restaurant worden heerlijke lokale Bretonse specialiteiten geserveerd. Een gevarieerde wijnkaart is ook beschikbaar. Er is een gezellige kamer met open haard voor de kille dagen en buiten is een terras, waar het heerlijk is om van de zon te genieten en/of van een glaasje wijn met een maaltijd, bereid van eigen producten.
Vanaf € 441.00 | Meer informatie Boek reis |
Les Jardins d'Arvor
In Zuid-Bretagne ligt Les Jardins d'Arvor. Hier verblijf je vlakbij de overgang van de rivier de Odet met de Atlantische Oceaan. Bénodet heeft een heerlijke baai met een strand om lekker te zonnen in de zomerzon. Dit strand bereik je vanaf het appartement al binnen 150 meter. Dus mocht je de zonnebrand even vergeten zijn, loop je gewoon eventjes terug. De appartementen zijn in typische Bretonse stijl gebouwd die van alle gemakken voorzien zijn. De omgeving biedt ook een prachtig spel van landschappen. Van heide en moerassen tot rotsachtige bergruggen en de rivier. Het zal je niet verbazen dat je hier genoeg flora en fauna tegenkomt.
Vanaf € 110.00 | Meer informatie Boek reis |
Ker Mael
Ker Mael is een aangename residentie in St. Briac sur Mer. De prachtige ligging en de aangename sfeer in de plaatselijke jachthaven garanderen een ontspannen verblijf voor de hele familie. Optimaal ontspannen doe je dan ook in de sauna of lekker in het binnen- of buitenzwembad. De ochtend in Ker Mael begin je met vers brood van de bakker die op zo'n 10 minuutjes rijden is. Het strand ligt op steenworp afstand waar je de genoeg watersportactiviteiten kunt beoefenen.
Vanaf € 91.00 | Meer informatie Boek reis |