Domaine de Mesqueau
Camping Domaine de Mesqueau ligt in Plougasnou, in de prachtige natuur van de Bretagne aan de rand van een vismeertje en 5 kilometer van de kust, waar je heerlijk kunt uitwaaien en kunt genieten van een welverdiende vakantie. Op de camping heerst een ontspannen sfeer waar je je direct bij thuisvoelt. Ga lekker zwemmen in het buitenbad en mocht het weer een keer ziet meezitten in het binnenbad. in het hoogseizoen wordt hier van alles georganiseerd zoals sporttoernooien en is er een kidsclub voor de kleinere campinggasten. Zij kunnen zich ook vermaken bij de speeltuin, de tafeltennistafels en bij de gratis minigolf. Je kunt van hieruit mooie daguitstapjes maken. Ga bijvoorbeeld naar Morlaix met zijn middeleeuwse huizen en indrukwekkende aquaduct. Ook leuk is Océanopolis in de buurt van Brest. Hier kijk je je ogen uit bij de reusachtige aquaria waarachter honderden diersoorten te bewonderen zijn. Ook de moeite waard is het kasteel van Taureau dat midden in één van de mooiste baaien van Bretagne ligt. Een kilometer of 5 en je bent er.
Vergelijkbare reizen
Résidence du Golf
In het prachtige Bretagne, in de badplaats Carantec ligt Résidence du Golf. Vanuit deze appartementen kun je de regio op een geweldige manier ontdekken. In deze vakantieverblijven heb je allerlei voorzieningen. Natuurlijk heeft iedereen een eigen zithoek en keukentje. Afwassen is niet nodig, want iedereen heeft een vaatwasser. Heel erg fijn is ook je eigen plaatsje buiten. Bij elk appartement zit of een tuintje of een balkon. Zo kun je in de ochtend al naar buiten en hier lekker ontbijten. Naast Résidence du Golf ligt een 9-holesgolfbaan. Brest, de hoofdstad van Bretagne is op slechts 30 minuten rijden. Je kunt deze vakantie echt nog alle kanten op!
| Vanaf € 159.00 | Meer informatie Boek reis |
Autovakantie Bretagne - Village Center Le Ker Goh Lenn
Wilt u er last minute nog tussenuit? Dan hebben wij nu een superaanbieding voor u! Want u kunt nu wel heel voordelig naar het zonnige Frankrijk, één van de meest populaire vakantielanden. U verblijft op Village Center Le Ker Goh Lenn in een studio of 2-kamerappartement. Lees snel verder en boek!
| Vanaf € 63.00 | Meer informatie Boek reis |
Camping Yelloh Village-Le Port de Plaisance
U bevindt zich in Bénodet, in een bosrijke omgeving en op enkele stappen van het strand; u bent op Camping Le Port de Plaisance! Het paradepaardje van deze verzorgde camping is de Aquadôme, een enorm zwemparadijs met een overdekt zwembad, glijbanen en verschillende buitenbaden. De keuze aan animatieactviteiten is ook oneindig. Zo kunnen u en de kids volleyballen, voetballen, een spannend parcours door de bomen afleggen en pony rijden. Er is ook een wellnesscentrum waar u terecht kunt voor een ontspannende massage of schoonheidsbehandeling. 's Avonds prikt u een vorkje mee in het restaurant aan het zwembad en daarna kunt u nog een lekker drankje doen in de pub. In de omgeving is ook vanalles te doen. Zeilen, varen, surfen of misschien wel een potje golfen? De vakantie is het ideale moment om uw swing te verbeteren! U kunt ook heerlijk slenteren in de vissershaventjes langs de zuidelijke kust van Bretagne en de rijke geschiedenis van de streek ontdekken!
| Vanaf € 869.00 | Meer informatie Boek reis |


