Domaine des Mauriers
Aan de zuidkant van Saint Malo zijn de appartementen van Domaine de Mauriers met een bijzondere uitstraling te vinden. Het lijkt op een groot kasteel, maar dan van deze tijd. Lichte kleuren door het gehele complex en zwembaden om lekker in af te koelen. In slechts 10 minuten rijden sta je midden in het oude centrum of moet je je schoen al legen door het zandstrand. Saint Malo is niet alleen een drukke haven, maar ook een befaamde badplaats. Een goede plek om lekker op een terrasje aan de haven een overheerlijke crêpe te eten.
Vergelijkbare reizen
Camping le Chatelet
Camping Le Châtelet is omringd door een geweldig mooie omgeving en ligt in het plaatsje Saint Cast-le-Guildo. U heeft de keus tussen twee idyllische zandstranden, La Pissotte op 300 meter en La Fresnaye op slechts 500 meter afstand van de camping. Camping Le Chatelet ligt in een natuurrijk gebied vol bomen en bloemen en biedt u een fantastisch uitzicht over de baai van la Fresnaye en het kasteel van Fort la Latte. Vanuit de camping kunt u heerlijk vissen in de recreatieplas terwijl de kids zich vermaken in het zwembad, in de speeltuin of op het voetbalveld. Verder worden er in het hoogseizoen leuke sport- spel- en showactiviteiten georganiseerd voor zowel jong als oud. U kunt ook een mooie wandeling maken naar het centrum van Saint Cast-le-Guildo, waar veel recreatieve activiteiten worden aangeboden. Nog een aantal andere leuke uitstapjes kunnen bestaan uit een bezoek aan de steden Dinan, Dinard of Saint Malo. 's Ochtends haalt u een vers stokbrood bij de winkel, 's middags geniet u van mosselen met frites bij de snackbar en 's avonds bestelt u nog een glas Franse wijn aan de bar. Bij Camping Le Châtelet bent u écht in Frankrijk!
| Vanaf € 489.00 | Meer informatie Boek reis |
Domaine de Kerlann
Camping Domaine de Kerlann is een leuke familiecamping in Pont Aven. Het binnenzwembad is het hele seizoen geopend maar de openingsperiodes van het buitenbad en de 'Splash-zone', zijn afhankelijk van de weersomstandigheden. Als de kinderen niet in het zwembad zitten, dan zijn ze natuurlijk in de overdekte speeltuin en wie zich ook in de vakantie nog even lekker druk wil maken kan terecht bij diverse binnen en buiten fitnesstoestellen. Sportievelingen kunnen zich trouwens ook uitleven op het volleybalveld, op de tennisbaan of met tafeltennissen. Je kunt hier overigens ook jeu de boules spelen en boogschieten. Eropuit? De omgeving leent zich buitengewoon voor prachtige wandelingen, dus neem je wandelschoenen mee.
| Vanaf € 142.00 | Meer informatie Boek reis |
Yelloh! Le Ranolien
Camping Yelloh! Le Ranolien ligt in Perros-Guirec aan het - volgens velen - mooiste deel van de Bretonse kust. Dus volop roze rotsen, mooie baaitjes en ruime stranden. Deze camping is een paradijs voor kinderen en er worden vele activiteiten voor jong en oud georganiseerd. Zo is er een tropisch zwemparadijs met 6 verwarmde binnen en buitenzwembaden, glijbanen, een waterval en een bubbelbad. Waterratten komen hier dus volledig aan hun trekken. Natuurlijk kunnen de allerkleinsten terecht in een van de twee kinderbaden. Even bijkomen van al dit watergeweld? Laat je dan eens even lekker verwennen in de Spa. Nog niet overtuigd? Speeltuinen, springkussens, een miniclub, een actief team dat met de kids gaat knutselen of schatgraven en voor het slapen gaan naar de minidisco. Kids gaan zich hier echt niet vervelen!
| Vanaf € 175.00 | Meer informatie Boek reis |

