Les Jardins d'Arvor
In Zuid-Bretagne ligt Les Jardins d'Arvor. Hier verblijf je vlakbij de overgang van de rivier de Odet met de Atlantische Oceaan. Bénodet heeft een heerlijke baai met een strand om lekker te zonnen in de zomerzon. Dit strand bereik je vanaf het appartement al binnen 150 meter. Dus mocht je de zonnebrand even vergeten zijn, loop je gewoon eventjes terug. De appartementen zijn in typische Bretonse stijl gebouwd die van alle gemakken voorzien zijn. De omgeving biedt ook een prachtig spel van landschappen. Van heide en moerassen tot rotsachtige bergruggen en de rivier. Het zal je niet verbazen dat je hier genoeg flora en fauna tegenkomt.
Vergelijkbare reizen
Résidence Néméa Iroise Armorique
Résidence Néméa Iroise Armorique, een gezellig park met in traditionele stijl gebouwde huisjes. Vanaf het park heb je prachtig uitzicht over de Baai van Iroise. Een paar stappen lopen en je staat met je voeten in het heerlijke zeewater. In de buurt vind je leuke vissersdorpjes. De appartementen zijn comfortabel ingericht en beschikken over alle comfort. De sportieveling kan zich uitleven in de fitnessruimte of in het binnen- of buitenzwembad dat een prachtige ligging heeft. Het is heerlijk om hier te zwemmen in de volle natuur. Na een actieve dag kan je nog nagenieten in de sauna. Een heerlijke ontspannen vakantie begint hier!
| Vanaf € 159.00 | Meer informatie Boek reis |
Baie du Kernic - Tohapi
Tussen Roscoff en Plouescat, op 100 meter van het strand, biedt camping La Baie du Kernic een vakantie midden in een rijke natuur. Waterpret is op de camping verzekerd: er is niet alleen een mooi verwarmd buitenbad maar ook een binnenbad, een kinderbadje en een jacuzzi. In de buurt vind je een watersportcentrum, mogelijkheden om te zeilen, surfen, wandelen, paardrijden, vissen... of maak een uitstapje naar Roscoff, het eiland van Batz of Morlaix. Op de camping zelf kun je trouwens ook wel actief zijn. Ga met nieuwe vrienden een potje voetballen of volleyballen en de tafeltennistafels staan er ook niet voor niets.
| Vanaf € 66.00 | Meer informatie Boek reis |
Domaine de la Baie
In het hart van een prachtig bebost park ligt Domaine de la Baie. Dit kleinschalig park bestaat uit geschakelde woningen die gebouwd zijn bij een 19e-eeuws kasteel. De dag begint goed wanneer jij wakker wordt van het vrolijke vogelgezang. Schuif daarna aan tafel voor een eigen Frans-Nederlands ontbijtje in het appartement. Zodra de croissantjes en broodjes hagelslag op zijn duik je later op de dag het zwembad in. Je kunt je ook laten verwennen in de spa of een dagje er op uit naar Pointe du Raz.
| Vanaf € 65.00 | Meer informatie Boek reis |

