Les Jardins d'Arvor
In Zuid-Bretagne ligt Les Jardins d'Arvor. Hier verblijf je vlakbij de overgang van de rivier de Odet met de Atlantische Oceaan. Bénodet heeft een heerlijke baai met een strand om lekker te zonnen in de zomerzon. Dit strand bereik je vanaf het appartement al binnen 150 meter. Dus mocht je de zonnebrand even vergeten zijn, loop je gewoon eventjes terug. De appartementen zijn in typische Bretonse stijl gebouwd die van alle gemakken voorzien zijn. De omgeving biedt ook een prachtig spel van landschappen. Van heide en moerassen tot rotsachtige bergruggen en de rivier. Het zal je niet verbazen dat je hier genoeg flora en fauna tegenkomt.
Vergelijkbare reizen
Domaine du Mont
Domaine du Mont past met zijn houten voorgevels perfect in de prachtige natuurlijke omgeving van Roz-sur-Couesnon. De omgeving kan wellicht bekend voorkomen, want vanaf je balkonnetje kijk je over het polder landschap. Zwem in het binnen- of buitenbad en zweet in de sauna of op de fitnessapparaten, het kan hier allemaal. De volledig ingerichte appartementen liggen op zo'n 2 kilometer van het centrum van Roz-sur-Couesnon en is een ideale uitvalsbasis om de baai van de Mont St. Michel te ontdekken!
Vanaf € 87.00 | Meer informatie Boek reis |
Résidence An Douar
Zoek je een appartement met een unieke ligging aan de Atlantische Oceaan? Dan ben je bij An Douar in Audierne aan het goede adres. Je hoeft slechts de weg over te steken en je staat al op het grootste strand van de stad. Je kan hier tal van watersporten doen. Pak een plankje of bootje voor een surf of kano sessie. Of gooi een hengel uit om te vissen, maar wat is er nou mooier dan de vissen langs je heen zien zwemmen tijdens het diepzeeduiken. Mocht je nou geen nat pak willen, dan is aquaria van L'Aquashow dichtbij.
Vanaf € 74.00 | Meer informatie Boek reis |
Camping Domaine d'Inly
Een mooie en traditioneel gerenoveerde boerderij op een 15 hecatare groot groen park; van harte welkom op Camping Domaine d'Inly. In Zuid-Bretagne, halverwege de Golf van de Morbihan en de Baai van La Baule vindt u deze camping. Rust, ruimte en ontspanning in een bosrijke omgeving en op slechts vijf minuten afstand van de stranden en het centrum van Penestin. Het gehele seizoen worden er tal van activiteiten georganiseerd voor jong en oud en beleven de kinderen veel zwemplezier in het zwembad met waterglijbaan. Op de vijver van de camping kunt u kanoën of een rondje maken op de waterfiets. De omgeving leent zich uitstekend om er met de fiets of misschien wel te paard op uit te trekken. Of trek uw wandelschoenen aan en geniet van de mooie landschappen. Camping Yelloh! Village Domaine d'Inly wacht op u!
Vanaf € 89.00 | Meer informatie Boek reis |