Les Roches Douvres
De appartementen van Les Roches Douvres liggen in een pittoresk vissersdorp Lacaune aan de Côte d'Emeraude. De zee is lekker dichtbij en de voet van het Grand Massif vind je in de achtertuin van het dorp. Zo geniet je van de afwisselingen van het aantrekkelijke binnenland die geschikt is voor prachtige wandelingen en leuke strandactiviteiten. Je kan natuurlijk ook op de non-actief stand om te relaxen in de sauna of te bakken in de zon aan het strand.
Vergelijkbare reizen
Camping le Chatelet
Camping Le Châtelet is omringd door een geweldig mooie omgeving en ligt in het plaatsje Saint Cast-le-Guildo. U heeft de keus tussen twee idyllische zandstranden, La Pissotte op 300 meter en La Fresnaye op slechts 500 meter afstand van de camping. Camping Le Chatelet ligt in een natuurrijk gebied vol bomen en bloemen en biedt u een fantastisch uitzicht over de baai van la Fresnaye en het kasteel van Fort la Latte. Vanuit de camping kunt u heerlijk vissen in de recreatieplas terwijl de kids zich vermaken in het zwembad, in de speeltuin of op het voetbalveld. Verder worden er in het hoogseizoen leuke sport- spel- en showactiviteiten georganiseerd voor zowel jong als oud. U kunt ook een mooie wandeling maken naar het centrum van Saint Cast-le-Guildo, waar veel recreatieve activiteiten worden aangeboden. Nog een aantal andere leuke uitstapjes kunnen bestaan uit een bezoek aan de steden Dinan, Dinard of Saint Malo. 's Ochtends haalt u een vers stokbrood bij de winkel, 's middags geniet u van mosselen met frites bij de snackbar en 's avonds bestelt u nog een glas Franse wijn aan de bar. Bij Camping Le Châtelet bent u écht in Frankrijk!
Vanaf € 489.00 | Meer informatie Boek reis |
Camping Yelloh! Village les Mouettes
Kom het spiksplinternieuwe Aquagarden ontdekken met uw kids!
Vanaf € 39.00 | Meer informatie Boek reis |
Le Ty Nadan
Camping Le Ty Nadan in Locunolé ligt centraal in het Zuid-Bretonse heuvellandschap. Je kunt er lekker zwemmen in de verwarmde zwembaden met waterglijbanen en het overdekte zwemparadijs. Het strand ligt zo'n twee en een halve kilometer verderop, maar geen nood, de camping heeft een strandbusje dat brengt je er zo naar toe. Langs de camping stroomt een rivier en dat biedt ook een heleboel mogelijkheden. Wat dacht je van een tochtje met een kano? Maar ook om "gewoon" te gaan fietsen of wandelen zit je hier op een prima plek. En heb je je hengel meegenomen? Mooi, want zelf de forellen en de zalm wachten hier op je. En dan nog iets leuks: je vindt hier de langste kabelbaan van Bretagne. Leuk voor de kids, toch? Die kunnen zich trouwens ook helemaal uitleven met de elektrische quads terwijl de wat oudere kids - en natuurlijk ook de ouders - zich super kunnen vermaken bij een outdoortocht met een Segway. Je begrijpt het al: genoeg te doen hier. Vlakbij camping Le Ty Nadan ligt het authentieke plaatsje Quimperlé. Hier moet je echt even door de middeleeuwse steegjes slenteren en een bezoekje brengen aan de eeuwenoude kerk. Hier krijg je echt een "terug in de tijd" gevoel. Datzelfde gevoel krijg je ook wel een beetje in de stad Quimper. Zet die dus ook op de to do lijst.
Vanaf € 88.00 | Meer informatie Boek reis |