Mercure Vannes Le Port

De ligging van Mercure Vannes le Port is mooi centraal, lekker dichtbij het centrum van Vannes en een uitzicht over de haven. Met gratis wifi op de kamer stuur je gemakkelijk je vakantiefoto's naar de thuisblijvers. Hier zit je namelijk wel goed en dat mag de rest ook weten natuurlijk. Stuur foto's van het heerlijke eten in de brasserie of van je wandeltocht door het centrum van Vannes. De oude stad is namelijk fotogeniek met de goed bewaarde middeleeuwse gebouwen en pittoreske wijkjes.

Vanaf € 250,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Duguesclin

Duguesclin
TUI.nl

Het modern ingerichte Duguesclin ligt slechts 2 kilometer van het historische centrum van Dinan. Zo is de stad gemakkelijk te verkennen, maar kan je ook lekker een middagje dobberen in het zwembad. Dinan wordt omsingeld door een stadsmuur van bijna 3 kilometer en het 14e-eeuwse kasteel torent boven de Rance uit. Vanaf de haven vormen de oevers van de Rance een zeer aangenaam kader voor een wandeling. In de omgeving zijn veel bezienswaardigheden, maar ook voor rust kan je hier prima terecht.

Vanaf € 99.00 Meer informatie Boek reis

Le Chateau de Kergonano

Le Chateau de Kergonano
TUI.nl

De moderne appartementen van Odalys Chateau de Kergonano zijn gelegen in een prachtig gerenoveerd kasteel uit de 17e eeuw in Baden. Hier verblijf je in stijlvol ingerichte appartementen die van alle gemakken zijn voorzien. De omgeving is een paradijs voor wandelaars en fietsers. Zon- en zee-aanbidders vinden het strand op ongeveer 4 kilometer vanaf het appartement. Wie een tripje naar de stad wilt hoeft slecht 14 kilometer te rijden naar het Middeleeuwse Vannes en het centrum van Baden bereik je al binnen 2 kilometer.

Vanaf € 173.00 Meer informatie Boek reis

Résidence Pierre & Vacances Cap Morgat

Résidence Pierre & Vacances Cap Morgat
Sunweb Autovakanties

Résidence Pierre & Vacances Cap Morgat ligt in de bekende badplaats Morgat. Je loopt gemakkelijk naar het leuke centrum en de gezellige haven. Het strand bereiken is mogelijk nog simpeler. Résidence Pierre & Vacances Cap Morgat ligt namelijk pal aan het strand. Geen zin om in het zoute water te zwemmen? Je kunt natuurlijk altijd een duiknemen in het verwarmde buitenbad. De locatie is om meer redenen spectaculair. Het verblijf ligt midden in het natuurgebied van Armorique. Résidence Pierre & Vacances Cap Morgat is zelfs gedeeltelijk gevestigd in een oud fort. Deze sfeer past weer helemaal bij de mooie tuin.

Vanaf € 329.00 Meer informatie Boek reis