Allegro Isora
Comfortabele appartementen met een rustige ligging aan de rand van Puerto Santiago. Het is een ruim opgezet complex met een ontspannen sfeer. Kortom, de ideale plek om heerlijk te relaxen!
Vergelijkbare reizen
LABRANDA Club Caleta Dorada
Labranda Club Caleta Dorada heeft vele activiteiten. Hier zal je je niet snel vervelen. Potje voetbal, basketbal of squashen? Er is genoeg te doen. Daarna lekker luieren bij een van de drie zwembaden. Ook de kinderen zullen zich niet vervelen. Het kleine waterpark zorgt voor genoeg waterpret. Het animatieteam en onbeperkt ijsjes eten maken de vakantie helemaal compleet!
| Vanaf € 598.00 | Meer informatie Boek reis |
Lanzarote Palm
Als je bij Lanzarote Palm aankomt en met een flinke duik op het bed springt, weet je: de beddentest is geslaagd. Op die lekkere boxspringbedden kom je de komende tijd helemaal tot rust. Kies Lanzarote Palm voor het verzorgde appartement en het royale zwembad. En met een tiptop kitchenette en espressoapparaat voor een kop koffie op je eigen terras of balkon, voel je je in Lanzarote Palm al snel thuis. Met een klein verschil. Deze comfortabele appartementen liggen 500 meter van een breed zandstrand waar de zon iedere dag schijnt. En de gezellige boulevard van Puerto del Carmen ligt om de hoek. De vriendelijke receptionisten kennen Lanzarote op hun duimpje en hebben meer tips dan in menig reisgids staat. Je hoeft alleen maar op te staan van je comfortabele ligbed aan het zwembad?
| Vanaf € 368.00 | Meer informatie Boek reis |
Barbacan
Dit prachtige complex aan de rand van Playa del Inglés is al jaren zeer populair op de Nederlandse markt, en dat is niet voor niets! Geniet van de ruime, moderne appartementen in het hoofdgebouw of betrek één van de comfortabele bungalows in de mooie, groene tuin. De kwaliteit en sfeer in dit complex zullen je versteld doen staan. Lekker zonnen? Strijk dan neer op een ligbedje naast één van de drie zwembaden, of spring erin en doe mee aan een potje waterpolo. Je hoeft je geen seconde te vervelen! Daar zorgt het entertainmentteam wel voor, dat net als de rest van het personeel nog echt weet wat gastvrijheid is. Sportievelingen kunnen ook kiezen voor een krachtmeting op het volleybalveld of bijvoorbeeld een wat rustiger spelletje jeu de boules. Na een heerlijke dag kun je even bijkomen in de privacy van de bungalow of op je grote balkon. Aan ruimte geen gebrek in Barbacan! Wil je op de hoogte blijven van de ontwikkelingen aan het thuisfront, dan kun je nu mooi even door de net aangeschafte Nederlandse krant bladeren of stuur gelijk foto's met wifi. Daarna kun je aanschuiven in het uitstekende restaurant, waar je elke dag de lekkerste gerechten kunt bestellen. De faam van deze keuken strekt zelfs tot ver buiten het appartementencomplex. Vervolgens kun je de avond afsluiten in de trendy loungebar, waar je met een glimlach terug denkt aan alweer een topdag in Barbacan.
| Vanaf € 369.00 | Meer informatie Boek reis |
