Aparthotel El Galeón
Vakantie Canarische Eilanden met verblijf in een 2-sterren hotel op basis van logies
Vergelijkbare reizen
Parque las Americas
Wat er bijzonder is aan Parque Las Americas? De ideale ligging! Midden in het toeristische centrum van Costa Adeje. Winkels voor de shoppers, bars voor het vertier, restaurants voor alle soorten maaltijden... Maar zelf koken in de appartementen is ook goed mogelijk, de supermarkt zit om de hoek! Je vraagt je temidden van al die levendigheid af of je nog wel kunt relaxen? Begrijpelijk, maar het is verbazingwekkend rustig rond het zwembad. En als slagroom op de taart zijn de appartementen volledig gerenoveerd. Zie de artist impressions, het nieuwe jasje past geweldig!
Vanaf € 641.00 | Meer informatie Boek reis |
Cruise Canarische Eilanden & Marokko & Hotel Rondo
11- of 15-daagse zeecruise Canarische Eilanden per ms Horizon vanuit Gran Canaria naar o.a. Tenerife en Lanzarote en hotel in Playa del Inglés
Vanaf € 994.00 | Meer informatie Boek reis |
H10 Gran Tinerfe
Gerenoveerde accommodatie in een moderne stijl. De ligging is bovendien ideaal, direct aan de wandelpromenade en het zandstrand. Het hotel beschikt over veel faciliteiten en heeft een grote tuin met een prachtig uitzicht over zee en drie heerlijke zwembaden.
Vanaf € 947.00 | Meer informatie Boek reis |