Barcelo Corralejo Sands

Ín het centrum van Corralejo, ideaal. En op loopafstand van het strand van Corralejo. Fuerteventura heeft nog meer mooie stranden. Daarom biedt Barcelo Corralejo Sands een pendeldienst naar andere nabijgelegen stranden. Zo geniet je optimaal van het strandleven. In het hotel is veel te doen. Relax bij het zwembad of in de spa. Toch erop uit? Pak vanuit de haven de ferry naar het eiland Lobos of Lanzarote!

Vanaf € 583,00
 
 

Vergelijkbare reizen

HOVIMA La Pinta

HOVIMA La Pinta
TUI.nl

Totaal gerenoveerd! In augustus opent HOVIMA La Pinta opnieuw zijn deuren. De ruime appartementen hebben een nieuw jasje en dat zit als gegoten. En deze zomer kun je er als één van de eerste logeren. Ook aan de kleintjes is gedacht! Er komt een waar spetterparadijs? dat is toch de droom van ieder kind? Maar geniet ook vooral van het oude bekende. Zoals de prachtige locatie! aan de rand van de Atlantische Oceaan met uitzicht over de levendige jachthaven Puerto Deportivo Colòn. Vanaf je balkon zit je eersterang om mensen en dobberende bootjes te bekijken. Alle restaurants en winkeltjes doen je goed en de lange boulevard ligt nog altijd voor de deur voor een eindeloze wandeling. Enjoy the old and the new!

Vanaf € 834.00 Meer informatie Boek reis

Curasol

Curasol
TUI.nl

Wanneer je aankomt bij appartementen Curasol vind je meteen het vakantiegevoel waar je naar op zoek bent. Je kijkt uit op een eindeloze blauwe oceaan en het knalblauwe zwembad lonkt naar je voor een frisse duik. De appartementen zijn fris en comfortabel ingericht en ook vanaf je eigen balkon of terras kun je genieten van het uitzicht. Zie je het al voor je? Met een glaasje wijn samen proosten op de vakantie. Boek voor het gemak ontbijt bij, dan kun je iedere ochtend aanschuiven bij het buffet. En 's avonds? Dan kun je zelf kokkerellen in je appartement, maar je kunt er ook voor kiezen om lekker à la carte te dineren in het restaurant.

Vanaf € 298.00 Meer informatie Boek reis

Riosol

Riosol
TUI.nl

Om in de juiste vakantiestemming te komen heb je niet meer nodig dan het uitzicht vanuit Riosol aan de baai van Puerto Rico op Gran Canaria. Plus natuurlijk veel zon, een heerlijk zandstrand en aardig personeel dat er is als je ze nodig hebt. Precies dat krijg je aan de warme, zuidwestelijke eilandkust. Bereid je voor op uren waterpret in de drie buitenbaden met een voor de kids of ga voor een stranddag op de lokale playa dat je via een trap bereikt. En altijd kom je na een lange lome dag weer thuis in je eigen appartement waar het bed lonkt dat volledig uitslaapproof is. Si, dit is pas vakantie.

Vanaf € 237.00 Meer informatie Boek reis