Cruise Spanje, Marokko & Madeira
TOPVOORDEEL! Geniet nu extra voordelig van de winterzon op de Atlantische Oceaan! Wie wil dat nu niet? de temperatuur zakt hier namelijk zelden onder de 20 graden! Wij nemen u mee naar de zonnige landen Spanje, Marokko én Portugal! Bruisend Barcelona, de oosterse sferen in Casablanca, de stranden van de Canarische Eilanden en bloemeneiland Madeira... méér redenen heeft u toch niet nodig om te kiezen voor deze fantastische en afwisselende cruise-ervaring? Aan boord van het Norwegian Jade zal het u aan niets ontbreken, dit schip heeft al veel van onze klanten een onvergetelijke droomreis bezorgd! Uitstekende service, het unieke Freestyle Cruising concept, excursies tot in de puntjes verzorgd? ervaar het zelf!Wilt u nog langer cruisen met het luxe Norwegian Jade? Bekijk dan de 13-daagse Oostelijke Middellandse Zee Cruise en de 22-daagse Zuid-Europa Cruise XL!
Vergelijkbare reizen
Zonvakantie Tenerife - Casitas Finca las Llanadas
Vakantie Canarische Eilanden naar las Llanadas met verblijf in Finca las Llanadas inclusief huurauto
| Vanaf € 308.00 | Meer informatie Boek reis |
H10 Conquistador
H10 Conquistador is één van de populairste logeeradressen voor een zonvakantie op Tenerife. Maar waarom eigenlijk? Wat dacht je van de ideale ligging. Die geeft je de gelegenheid om je onder te laten dompelen in het bruisende leven van Playa de las Americas of juist de pure rust op te zoeken voor een eindeloze wandeling over de naastgelegen boulevard. Diezelfde levendige sfeer van Playa de las Americas vind je ook in H10 Conquistador. Laat je verrassen door de uitgebreide en gevarieerde buffetten in de restaurants. Of kies voor een avondje écht verwennen in een van de à la carte restaurants. Keuze genoeg! De volgende ochtend een relaxte ontspanningsmassage en genieten van de grandioze zwembadomgeving. En het absolute toppunt? Dat is toch wel de service. Die staat bij H10 Conquistador enorm hoog in het vaandel!
| Vanaf € 673.00 | Meer informatie Boek reis |
Seaside Palm Beach
Daar waar de vermaarde Alberto Pinto het design-interieur verzorgde, verzorgt de chef drie keer per week een fantastische barbecue avond. Het eten is heerlijk en hier komen mensen van het hele eiland voor naar het hotel. Ook 's morgens is het genieten geblazen met vers gebakken brood uit eigen bakkerij. En vergeet de persoonlijke aandacht niet. Want service staat op nummer één bij Seaside Palm Beach!
| Vanaf € 882.00 | Meer informatie Boek reis |

