Hotel Palm Beach Club
Aantrekkelijk appartementencomplex met een prachtig uitzicht over de Canarische Eilanden.
Vergelijkbare reizen
Cruise Canarische Eilanden & Marokko & Hotel Rondo
11- of 15-daagse zeecruise Canarische Eilanden per ms Horizon vanuit Gran Canaria naar o.a. Tenerife en Lanzarote en hotel in Playa del Inglés
Vanaf € 994.00 | Meer informatie Boek reis |
Lopesan Villa del Conde Resort
In Lopesan Villa del Conde Resort verblijf je in een traditioneel Canarisch dorpje. Het hotel is namelijk een kleine kopie van het dorpje Aguïmes op Gran Canaria. Als je de receptie binnen loopt kijk je je ogen uit. Je staat meteen in de kathedraal van het dorp. Nou ja, een levensechte kopie van dit schitterende bouwwerk. Maak een wandeling over het complex en geniet van de houten balkons, mooie gebouwen en prachtige bloemen. En je loopt vanuit de hoteltuinen ook zo de lange boulevard van Meloneras op.
Vanaf € 839.00 | Meer informatie Boek reis |
LABRANDA Bahia de Lobos
Het is lekker warm. Twee zwembaden liggen te glinsteren in de zon. Ze lonken uitnodigend voor die verfrissende duik. Fijn zo'n relaxte zomerdag. Eenmaal bijgekomen van de hectiek thuis, zit je hier ook goed voor gezelligheid. Entertainment, een tennisbaan, biljart, tafeltennistafel en dartbord. Leuke mogelijkheden om je reisgenoten uit te dagen voor een spelletje. Na afloop drink je gezellig een drankje in de bar. Weer een dag om met een glimlach op terug te kijken.
Vanaf € 816.00 | Meer informatie Boek reis |