Hyde Park Lane
Zonder twijfel het neusje van de zalm onder de bungalowparken. Want na de grootschalige renovatie is Hyde Park Lane weer helemaal klaar voor de toekomst. Vanaf april 2017 verblijven TUI gasten in de gerenoveerde bungalows, deze zijn modern ingericht en 's avonds kan je je eigen stukje vis of vlees barbecueën. De bungalows liggen verspreid in een tuin vol met Canarische bloemen en planten. In deze oase is het echt heerlijk vertoeven. Aan de kinderen wordt er in Hyde Park Lane ook gedacht: in de maanden juli en augustus worden er tal van kinderactiviteiten georganiseerd.
Vergelijkbare reizen
Playa del Sol
Een warm welkom vind je bij appartementen Playa del Sol. Het personeel doet er alles aan om het je tijdens je vakantie naar je zin te maken. Je loopt vanuit je appartement zo naar de Yumbo. Dit centrum ligt er namelijk naast. En wil je een keer een ander centrum bezoeken? Dan maak je een korte wandeling naar een van de andere centra in de omgeving. Genoeg te doen! En ook een fijne bijkomstigheid: alle appartementen zijn gerenoveerd.
| Vanaf € 310.00 | Meer informatie Boek reis |
Cruise Canarische Eilanden & Marokko & Maspalomas
11- of 15-daagse zeecruise Canarische Eilanden per ms Horizon vanuit Gran Canaria naar o.a. Tenerife en Lanzarote en hotel in Maspalomas
| Vanaf € 1,034.00 | Meer informatie Boek reis |
Zonvakantie Lanzarote - Villa Vik*****
Strandvakantie Arrecife met verblijf in Hotel Villa Vik inclusief ontbijt en diner én huurauto
| Vanaf € 687.00 | Meer informatie Boek reis |

