Labranda Isla Bonita (hotel)
Strandvakantie Costa Adeje met verblijf in Labranda Isla Bonita
Vergelijkbare reizen
H10 Ocean Dreams
Op zoek naar een heerlijk rustige vakantie met zn tweetjes? Dan is dit wat je zoekt! Dit spiksplinter nieuwe hotel heeft een super locatie. Het strand en de beroemde duinen van Corralejo vind je op 300 meter, ook het centrum ligt om de hoek. Dit hotel is onlangs compleet verbouwd, alles is strak, fris en trendy. Om echt helemaal tot rust te komen boek je een heerlijk massage of behandeling in de Despacio spa. Gedurende de hele dag en avond verzorgd het Blue team activiteiten speciaal voor volwassenen op het gebied van gastronomie en welzijn.
| Vanaf € 613.00 | Meer informatie Boek reis |
Parque del Sol
Parque del Sol zal je ongetwijfeld verrassen. Het is gelegen in een oase van rust midden in het gezellige centrum van Costa Adeje. 's Ochtends loop je door de mooie tuin met weelderige palmen naar het restaurant voor een lekker ontbijt. Aan de rand van het kronkelige zwembad kom je met een goed boek helemaal tot rust. Daarna loop je terug naar de gemoedelijk ingerichte appartementen om even te luieren. Heb je genoeg van al dat niets doen? Je wandelt het complex uit en je bent zo in het centrum, alles ligt op loopafstand. Je kunt besluiten om in het centrum, één van de restaurantjes te pakken. Maar de kitchenettes zijn zo ingericht dat je er gemakkelijk ook zelf kunt koken. Niets moet, alles mag!
| Vanaf € 608.00 | Meer informatie Boek reis |
Suite Princess
Beleef een heerlijke ontspannen vakantie samen. Even weg van de dagelijkse sleur en echt genieten met z'n tweeën. Dit prachtige hotel heeft ruime suites met al het comfort dat je wenst. Dit alles in combinatie met een geweldig uitzicht over zee. Het ligt tenslotte direct aan het strand.
| Vanaf € 817.00 | Meer informatie Boek reis |

