Suitehotel Playa del Inglés
Net gerenoveerd dus strak in de verf, en comfortabele kamers met een uitzicht om 'u' tegen te zeggen. Bij aankomst ben je meteen onder de indruk. Zodra de badkleding uit de koffer is wordt het tijd om het uitnodigende zandstrand op te zoeken op slechts 200 meter van het hotel. Heerlijk even opladen of mensen kijken. En besluit je toch te gaan dobberen op één van die kleurrijke luchtbedden? Deze vind je bij één van de winkels rondom Suitehotel Playa del Ingles.
Vergelijkbare reizen
Gloria Palace Amadores Thalasso Spa (hotel)
Strandvakantie Amadores met verblijf in een 4-sterren hotel
| Vanaf € 486.00 | Meer informatie Boek reis |
H10 Big Sur
Lekker gezellig! H10 Big Sur ligt midden in het centrum van Los Cristianos. Genieten van elkaar doe je hier. Niks moet en alles mag. Je favoriete boek lees je in een adem uit, daar op dat fijne plekje in de zon. Kijk vanuit je comfortabele kamer uit over de blauwe zee of geniet van het uitstekende buffet in het restaurant, eet smakelijk! Een perfecte keuze om hier je vakantie door te brengen.
| Vanaf € 659.00 | Meer informatie Boek reis |
Cruise Canarische Eilanden & Madeira
16-daagse zeecruise per MS Columbus vanuit Amsterdam naar o.a. Gibraltar, Lanzarote, Gran Canaria, Tenerife, Madeira, Lissabon en Londen
| Vanaf € 1,449.00 | Meer informatie Boek reis |

