Zonvakantie Gran Canaria - Parque Paraiso I**
Strandvakantie in hartje Playa del Inglés met verblijf in Parque Paraiso I op basis van logies
Vergelijkbare reizen
Labranda Marieta
Modern, fris en spiksplinternieuw nieuw, dat is hotel Labranda Marieta. Alles ligt op loopafstand, maar je kunt hier toch in alle rust genieten van een heerlijk ontspannen vakantie. En zonder kinderen, want dit hotel is alleen voor volwassenen. Neem eens een kijkje bij de beroemde Dunas de Maspalomas. En vergeet je camera niet! Sluit vervolgens de dag af met een heerlijke cocktail op het chill-out dakterras en geniet!
Vanaf € 574.00 | Meer informatie Boek reis |
H10 Costa Adeje Palace
De naam doet al vermoeden. Het ultieme vakantiegevoel komt naar je toe in H10 Costa Adeje Palace. Al bij binnenkomst zul je onder de indruk zijn. Een warm welkom in de lobby nodigt je uit voor een aangenaam verblijf in dit 'paleis'. Laat je verrassen door de aangename keuken en vele faciliteiten. Vanuit het hotel heb je direct toegang tot de wandelboulevard en het strand ligt voor de deur. In de subtropische tuin droom je weg terwijl de kids zichzelf vermaken in het zwembad. En het fantastische uitzicht over de oceaan, dat krijg je er gratis bij.
Vanaf € 733.00 | Meer informatie Boek reis |
Sol Tenerife
Dit gezellige hotel ligt aan de boulevard midden in het levendige centrum van Playa de las Americas. Leuke winkeltjes, gezellige restaurants, barretjes en clubs zorgen van 's ochtends vroeg tot diep in de nacht voor veel vermaak en plezier. Het hotel heeft twee zwembaden, een kinderbad, een kleine supermarkt, zonneterrassen, een restaurant en een barretje. Op 200 meter, na enkele treden, sta je op het kiezelstrandje van Playa Troya.
Vanaf € 620.00 | Meer informatie Boek reis |