Alonakia - Libelle
Alonakia is een hotel met een rustige ligging en prachtig panoramisch uitzicht op zee. Het gezellige centrum van Agios Gordios is op loopafstand, waar je diverse winkeltjes kunt bezoeken. Dit dorpje ligt aan één van de mooiste baaien van dit eiland en heeft een gezellige hoofdstraat met diverse winkeltjes, tavernen en terrassen. De hoofdstraat eindigt bij het langerekte zandstrand. De verzorgde kamers van dit hotel zijn met oog voor detail ingericht en de vriendelijke service maken Alonakia tot een ideale plaats om te genieten van je vakantie.
Vergelijkbare reizen
Three Stars Village
In een kleurrijke tuin en vlak aan zee ligt het gemoedelijke vakantiedorp Three Stars Village. Het typisch Griekse dorpje Moraitika ligt ook op loopafstand. Het door palmbomen omringde zwembad nodigt je uit voor een verfrissende duik. In het restaurant aan het strand eet je de lekkerste Griekse gerechten. Sluit de dag af op je balkon met een fantastisch uitzicht op de zee of de bergen.
| Vanaf € 607.00 | Meer informatie Boek reis |
Oostelijke Middellandse Zee cruise - MSC Musica
Middellandse Zee cruises voor zomer 2010... nú al waanzinnig laag geprijsd! Het Middellandse Zee gebied is dé perfecte vakantiebestemming voor wie houdt van zon, zee, strand, natuur, kunst, cultuur, geschiedenis, archeologische sites en een mediterrane sfeer! Dankzij onze goede contacten in de cruisewereld zijn wij erin geslaagd hutten te bemachtigen op deze schitterende cruise naar o.a. Venetië, Bari, Corfu, Athene, Mykonos, Santorini, Olympia en Dubrovnik. MSC Cruises beschikt bovendien over de modernste vloot ter wereld (!) en het MSC Musica is één van haar paradepaardjes! U vliegt ook nog eens heel comfortabel van/ naar Venetië met KLM! We verwachten enorm veel belangstelling voor deze TOPDEAL.... dus boek snel! GRATIS TREINKAARTJE!Exclusief bij KRAS.NL: gratis 2e klas treinkaartje van ieder station in Nederland naar station Amsterdam Schiphol v.v. Opgeven bij boeking is noodzakelijk!Overige spetterende MSC-actiesMiddellandse Zee Cruise met het MSC FantasiaMiddellandse Zee Cruise met het MSC SplendidaOostelijke Middellandse Zee Cruise met het MSC Magnifica
| Vanaf € 979.00 | Meer informatie Boek reis |
Angelica
Appartementen Angelica in Agios Gordios ligt op één van de mooiste plekjes van Corfu, een vol groen landschap vormt het decor van je eigen schilderij. Je wandelt zo naar Agios Gordios. Angelica is knus en kleinschalig, in het restaurant worden de lekkerste Griekse gerechten voor je klaargemaakt door Sophia & Anna. Hier is het elke dag fijn wakker worden met een lekkere kop koffie op het terras kunnen de plannen voor vandaag worden gemaakt. Wordt het een relaxte dag aan het zwembad, strand of mooie uitstapjes maken?
| Vanaf € 317.00 | Meer informatie Boek reis |

