App. Ippocrates
Appartementen Ippocrates is een knus en kleinschalig appartementencomplex op een fantastische locatie. Zodra je hier het terras afloopt, sta je vrijwel direct op het strand van Achavari. En al is er geen zwembad, je mag als gast van Appartementen Ippocrates wel gebruik maken van maar liefst drie zwembaden van omliggende hotels. Hiervoor hoef je alleen maar een consumptie te bestellen. De nette kamers van Appartementen Ippocrates zijn eenvoudig ingericht en hebben een balkon met zitje. Opvallend is ook de relaxte sfeer en fijne Griekse gastvrijheid; van het onthaal tot aan het uitchecken in de beachbar, hier ben je echt te gast.
Vergelijkbare reizen
Messonghi Beach
Messonghi Beach is een groots opgezet vakantiecomplex gelegen vlakbij het authentieke Moraitika. Door de vele faciliteiten is het zeer geliefd bij families met kinderen. Voor de kids is er een klein aquapark, spetterpret gegarandeerd. Ook in de miniclub vermaken ze zich met hun nieuwe vriendjes. En als kids zich vermaken doe jij dat ook. Kies je voor een dagje strand of liever naar het zwembad? Fit blijven kan ook in de fitness of daag je buurman uit voor een potje tennis. Dit hotel heeft alle ingrediënten in huis voor een heerlijke vakantie.
Vanaf € 586.00 | Meer informatie Boek reis |
Messonghi Beach
Messonghi Beach ***+ Messonghi Beach is een heerlijk complex aan het strand en gelegen aan de oostkust van het eiland Corfu. Op loopafstand vindt u het knusse centrum van Messonghi. Met een grote verscheidenheid aan faciliteiten, zoals diverse sportactiviteiten, een Spa Center, zwembaden en een leuk entertainmentprogramma, zult u hier genieten van uw welverdiende vakantie. Het paar kilometer lange zand- en kiezelstrand van Messonghi, is niet al te druk en biedt genoeg plaats voor een ontspannen dagje zonnen. Doordat het langzaam afloopt in zee, is het ideaal voor gezinnen met kleine kinderen. Achter het strand vindt u een gezellige boulevard waar u kunt kiezen uit tal van leuke terrasjes en de leukste souvenirtjes kunt scoren. Voor het echte uitgaan kunt u beter naar Corfu-Stad (ofwel Kerkyra) of het nabijgelegen Benitses. De badplaats zelf is vooral gezellig en intiem, dus een lekkere koude ouzo zit er zeker in tijdens uw vakantie in Messonghi. Messonghi is een gezellig vissersdorpje op Corfu met een leuk haventje en allerlei soorten bootjes. Van imposante jachten tot kleine kleurige vissersbootjes. Het Griekse dorpskarakter is hier goed behouden gebleven. Messonghi is erg gemoedelijk en heeft alle faciliteiten die u zich kunt werken. De badplaats wordt omgeven door tal van olijfbomen en cipressen, mede dankzij de Messonghi rivier die voor een vruchtbare grond zorgt. Vooral aan de hoofdweg vindt u tal van sfeervolle tavernes en restaurantjes waar u terecht kunt voor authentiek Griekse maaltijden en visgerechten. De badplaats ligt ten zuiden van Corfu-Stad, dat u goed per bus kunt bereiken. Wij wensen u een heerlijke vakantie in het charmante Messonghi!
Vanaf € 375.00 | Meer informatie Boek reis |
Villa Birlis
Villa Birlis wordt omgeven door een groot zwembad met uitzicht over het groene landschap van Liapades. Wat een heerlijke secret plek om echt tot rust te komen! De studio's zijn van alle gemakken voorzien, fijn! Bij de bar en het zwembad ben je de aankomende dag vast wel vaker te zien. En wat een geweldig uitzicht. Vanuit het zwembad kijk je zo over de beboste bergen? Villa Birlis is ideaal gelegen. Rustig, maar dicht bij het strand en het centrum. Een tip is zeker ook een bezoek aan Angelokastro. Dit is een burcht in Paleokastritsa, gelegen op een berg. Het is even een klim om er te komen maar dan heb je wel een prachtig uitzicht en kun je de burcht bezichtigen. Na het bezoek aan Angelokastro is het leuk om op de terugweg naar Liapades te eten bij Michalis Taverna voor typisch Griekse gerechten, lekker! De dag afsluiten kan met een wandeling over het strand. En morgen? Misschien de bossen en bergen rondom Birlis verkennen, heel sportief op de mountainbike?
Vanaf € 269.00 | Meer informatie Boek reis |