Cruise Oostelijke Middellandse Zee

Per MSC Musica naar de Oostelijke Middellandse zee met Venetië, Brindisi, Katakolon, Santorini, Piraeus,Corfu en Kotor!

Vanaf € 954,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Villa's Metel

Villa's Metel
Sunweb Zomer

Villa's Metel ligt verscholen tussen het groen op één van de favoriete plekjes op Corfu! Deze kleine oase is een paradijsje voor echte rustzoekers. De lieve eigenaresse Sophia vindt het vooral heel belangrijk dat dit zo blijft en dat al haar gasten helemaal tot rust komen in haar villa's. Bij het zwembad lekker genieten van het zonnetje, terwijl je uitkijkt over de baai van Kontokali en de bootjes die langs varen. Even genoeg van de zon? Er zijn genoeg schaduwrijke plekjes in de mooie tuin! Pak je favoriete boek en installeer je onder één van de vele bomen. Of ga voor het ultieme relaxen en ga lekker luieren in de hangmat! Vanuit Villa's Metel ben je zo in de hoofdstad van het eiland. Corfu-Stad heeft met haar vele smalle straatjes, gezellige pleinen en prachtige gebouwen een heel authentieke uitstraling. De bijzondere mix van Grieks en Italiaans die je hier vindt, maken het een stad die je eigenlijk echt gezien moet hebben. Je kunt ook voor een dag een auto huren, om zo de andere mooie plekjes van het eiland te ontdekken. Een aanrader is om naar de noordoostkust te rijden, waar veel leuke baaitjes met kiezelstranden ideale snorkelplekjes zijn!

Vanaf € 299.00 Meer informatie Boek reis

Hotel Fiori

Hotel Fiori
Sunweb Zomer

Net buiten Gouvia ligt deze liefelijke oase van rust: Hotel Fiori. In dit kleinschalige, secrets vakantieverblijf verwelkomt het personeel je met open armen. Het is voor veel vakantiegangers dan ook gelijk één van de redenen dat ze zich hier meteen thuisvoelen. De vele palm-, olijf- en pijnbomen zorgen bovendien voor een heerlijk plekje vol privacy en rust. En wellicht is dat is nou precies de reden waarom je zo toe bent aan en heerlijke zonvakantie? Bij het zwembad draait alles om relaxen; een boekje lezen of verkoeling zoeken in één van de vele schaduwrijke plekjes onder de bomen. Eigenlijk zoals een vakantie hoort te zijn. Uiteraard kun je tussendoor nog even een refresh drankje halen bij de houten poolbar. Al is er ook binnen een gezellige bar, die zich zou kunnen omschrijven als een bruine kroeg en waar je goed de avond kunt afsluiten. En de dag erna? Dan is het heerlijk om vanuit de openslaande deuren in de kamer zo je balkon op te lopen en te genieten van de ochtendzon . Binnen een half uurtje lopen ben je in het centrum van de bekendste badplaats van het eiland, Gouvia. Deze plaats heeft het allemaal: ontzettend veel knusse restaurantjes, tientallen winkeltjes en een mooi strand. Maar verken ook eens de rest van Corfu's oostkust. Van leuke badplaatsen als Dassia en Ipsos tot aan de prachtige hoofdstad van het eiland. Je merkt het al: Corfu is leuk? heel erg leuk!

Vanaf € 149.00 Meer informatie Boek reis

Messonghi Beach

Messonghi Beach
TUI.nl

Messonghi Beach is een groots opgezet vakantiecomplex gelegen vlakbij het authentieke Moraitika. Door de vele faciliteiten is het zeer geliefd bij families met kinderen. Voor de kids is er een klein aquapark, spetterpret gegarandeerd. Ook in de miniclub vermaken ze zich met hun nieuwe vriendjes. En als kids zich vermaken doe jij dat ook. Kies je voor een dagje strand of liever naar het zwembad? Fit blijven kan ook in de fitness of daag je buurman uit voor een potje tennis. Dit hotel heeft alle ingrediënten in huis voor een heerlijke vakantie.

Vanaf € 586.00 Meer informatie Boek reis