Hotel Ithea Suites
Op een prachtige locatie midden tussen de olijfbomen vind je hotel Ithea Suites. Wat een spectaculair uitzicht heb je hier over de zee en het wilde berglandschap. Het is een perfect verblijf voor iedereen die op zoek is naar ontspanning en rust, maar toch alles bij de hand wil hebben. Er is een mooi zwembad met een apart kinderbad. Er is voor de kleinere gasten een speeltuin en er worden leuke activiteiten georganiseerd. Natuurlijk is er ook gedacht aan de wat sportievere gast. In de buurt van het hotel is er een golfbaan, maar ook bij het hotel zijn er allerlei sportieve activiteiten. Wil je even uitrusten van alles, reserveer dan een fijne massage of geniet van een aangenaam drankje of kopje koffie in de pool-snackbar. Aan de innerlijke mens wordt natuurlijk ook gedacht. Je verblijft hier op basis van halfpension en je kunt iedere dag weer kiezen uit de royale buffetten geïnspireerd op de Griekse en mediterrane keuken. Maak het jezelf gemakkelijk en boek op basis van all inclusive, zodat je helemaal nergens meer over hoeft na te denken. Een echte aanrader voor de hele familie.
Vergelijkbare reizen
TUI SENSIMAR Grand Mediterraneo Resort Atlantica
Op een fraai beboste heuvel is een oase van luxe, wellness, elegantie en gastvrijheid ontstaan, genaamd TUI SENSIMAR Grand Mediterraneo Resort & Spa by Atlantica. Dit hotel is speciaal ontworpen voor couples of voor een vakantie met je beste vriend of vriendin. Hier heb je echt tijd voor elkaar. Met een wijntje in je hand op je balkon zit je eerste rang voor de mooiste zonsondergangen.
Vanaf € 886.00 | Meer informatie Boek reis |
Fouxia Apartments
Vakantie Griekenland met verblijf in een 3-sterren hotel o.b.v. logies incl. huurauto
Vanaf € 464.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Glyfada Beach Villa's
Wil je even helemaal tot rust komen in één van de goed bewaarde geheimen die dit Griekse eiland te bieden heeft? Dan zit je helemaal goed bij Glyfada Beach Villa's! De villa's bevinden zich op het pittoreske eilandje Paxos. Het eiland is alleen te bereiken per boot vanaf Corfu en beschikt niet over een luchthaven, waardoor het ver verwijderd is van alle drukte. Het park is ruim opgezet en bevindt zich in een prachtige natuur, op loopafstand van het strand. Het park biedt een fenomenaal uitzicht op aan de ene zijde het Monodendri strand en aan de andere zijde Glyfada Beach. Het park is gelegen in het rustige gebied van Loggos. Loggos is op loopafstand van de villa's, maar eens per week rijdt er tegen betaling ook een busje naar de vissersdorpjes Loggos en Lakka. De villa's zijn sfeervol ingericht en worden goed onderhouden. De eigenaren van het park, Spiros en Doreen (Nederlandstalig), zijn zeer gastvrij en zullen er alles aan doen om je vakantie onvergetelijk te maken. Tijdens je verblijf hoef je je over absoluut niks zorgen te maken; zelfs niet om de boodschappen, deze worden met liefde voor je gedaan! Glyfada Beach Villa's staat ook bekend om het lekkere Griekse eten uit de eigen taverne. Het park wordt niet voor niets beoordeeld met zo'n hoge klantwaardering! Kortom, genieten?
Vanaf € 514.00 | Meer informatie Boek reis |